SON TV

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı!

Geçtiğimiz yıl eylül ayında Fransa'nın Marsilya kentinde evlenen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, 8 dakika süren duruşma ile boşandı. Medya Patronu Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşanmak için Silivri Adliyesi'ne geldi. Adliyeye aynı araçla gelen Subaşı ve Ilıcalı'nın mutlu halleri dikkat çekti.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı!

Hürriyet’in haberine göre; Geçtiğimiz yıl eylül ayında Fransa’nın Marsilya kentinde evlenen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, bugün boşandı.

Çift bugün anlaşmalı olarak boşandı. Silivri Adliyesi’ne aynı araçta gelen Acun Ilıcalı ılıcalı ve Şeyma Subaşı Silivri Adliyesi’ne girerken böyle görüntülendi.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, boşanmak için Silivri Adliyesine geldi. Adliyeye birlikte gelen Subaşı ve Ilıcalı’nın neşeli oldukları görüldü.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşanmak için Silivri Adliyesine geldi. Adliyeye aynı araçla gelen Subaşı ve Ilıcalı gülerek gazetecileri selamladı.

Silivri Adliyesi’nde anlaşmalı olarak boşanacak olan çift geçtiğimiz yıl eylül ayında nikah masasına oturmuştu.

Acun Ilıcalı çıkan haberleri 2. Sayfa haberiyle onaylarken Şeyma Subaşı ile haberlerin yayınlandığı saatlerde Instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaştı.

Mynet’in haberine göre; Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın evliliğinin bitme sebebi olarak oyuncu Çağatay Ulusoy gösterildi. Ancak bu iddialara henüz bir açıklama yapılmadı.

Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı aşkı böyle başlamıştı…