SON TV

Acun Ilıcalı’dan kızı Banu Ilıcalı’ya duygusal mesaj!

Survivor 2019'un çekimleri için Dominik'e giden Acun Ilıcalı, yolculuk öncesi büyük kızı Banu Ilıcalı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı duygusal mesaj ile kutladı.

Acun Ilıcalı’dan kızı Banu Ilıcalı’ya duygusal mesaj!

Acun Ilıcalı, büyük kızı Banu Ilıcalı’nın doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı duygusal mesaj ile kutladı.

Sosyal medya hesabından bu fotoğrafı yayınlayan Acun Ilıcalı, fotoğrafa şu notu düştü:

‘İLKNUR BANU’M

“Güzel kızım doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum, ilk ismin ne kadar özel olduğunu gösteriyor İlknur Banu’m”

Acun hayatının en zor anlarım dediği kaza olayını şu şekilde anlatmıştı:

“Çok sevdiğim babaanne ve dedemi trafik kazasında yitirdim. Karşıdan karşıya geçiyorlardı. Bir arabanın altında kaldılar. Bu olaydan 4 yıl sonra aynı korkunç kader bu kez anne – babamı buldu.

’19 YAŞINDA EVLENDİM’

Ben 19 yaşında evlendim. Bir kızım oldu. Kızım henüz 10 aylıktı. Annem ve babamla Bodrum’a tatile gidecektik. Benim son anda işim çıktı, ‘Siz gidin daha sonra geleceğim’ dedim. Kızım Banu da onların yanındaydı.

Balıkesir’i geçmişler. Babam sakin sakin konvoyu sollarken, bir anda karşısına 180’le gelen bir araç çıkmış ve kafa kafaya çarpışmışlar. Annemle babam orada rahmetli olmuş. Kızım çok ağır yaralanmış.

‘KIZIMI SORAMIYORUM’

Balıkesir Devlet Hastanesi’ne gittim. Bir adam duruyor. Adamın yanına gittim. Annemi sordum. ‘İlknur Ilıcalı ile görüşmek istiyorum. dedim. Adam bir deftere baktı ve sayfayı çevirdi ‘Ölmüştür’ dedi.’

‘Ergün Ilıcalı ile görüşmek istiyorum’ dedim. ‘Ölmüştür’ dedi. Ben şoktayım ve kızım Banu’yu soramıyorum. Sadece vücudunda 18 kırık vardı. Düşünün o zaman henüz 10 aylıktı…

‘KIZIM MUCİZE ÇOCUK’

Dünyada, bundan daha büyük bir acı olamaz herhalde. Öyle bir acıydı ki, kızımın yaşamasına sevinememiştim bile. Banu’nun o kazadan sağ çıkması gerçekten mucizeydi. Ben o yüzden kızıma ‘mucize çocuk’ derim. Yaşadığı bunalım sonucunda eşim Seda’dan ayrıldım.

Ailemi trafik kazasında kaybedip, sonrasında ilk eşimden boşanınca ben de ipler tamamen koptu. Herkesin bir gün öleceğini, hayatın anlamsız olduğunu düşünerek ölümden hiç korkmadan yaşamaya başladım.

Gidip motosiklet aldım. Sonra büyük bir kaza geçirdim. Bir araba soldan gelip çarptı. Arkamda da yakın arkadaşım vardı. O da o kazada vefat etti. Benim ise sol kolum kırıldı.

2 ay hastanede yattım. 36 dikişli bir ameliyat geçirdim ve koluma platin takıldı. Yani ben de mucize eseri yaşıyorum.”

Posta

ETİKETLER: