SON TV

Acun Ilıcalı’dan Masterchef Murat Özdemir’e tepki: İnsan müsveddesi

MasterChef yemek programıyla televizyon ekranlarında tanınan Murat Özdemir'in bir papağana şiddet uyguladığı videoya Acun Ilıcalı'dan da tepki geldi. Acun Ilıcalı, Murat Özdemir için "İnsan müsveddesi" dedi.

Acun Ilıcalı’dan Masterchef Murat Özdemir’e tepki: İnsan müsveddesi

TV8’de yayınlanan MasterChef yarışmasından diskalifiye edilen Murat Özdemir’in bir papağana işkence etmesi büyük tepki topladı.

Vatandaşlar arasında hızlı yayılan görüntülerin ardından ilgili videoda adı geçen televizyoncu Acun Ilıcalı Instagram’dan bir hayvana işkence eden Özdemir’e büyük tepki gösterdi.

Ilıcalı, “Hayvanlara yapılan zulmü lanetliyorum, yüce yargının bu insan müsveddesi için gerekeni yapacağına inanıyorum” dedi.

Murat Özdemir, Acun Ilıcalı’nın kanalında yayınlanan MasterChef ile ünlenmişti.

Murat Özdemir, papağana işkencesi sırasında “Acun baba diyeceksin” demişti. Özdemir, gözaltına alınırken de “Acun” diye bağırmıştı.

PAPAĞANA EL KONULDU

Ayrıca Murat Özdemir’in işkence ettiği papağan’a el konulduğu öğrenildi. Boğazından tuttuğu bir papağana işkence yaparak “Acun baba de lan” diyerek küfürler saydıran Murat Özdemir’in sosyal medyada paylaştığı görüntüler ardından tepkiler dinmedi. Sosyal medya hesaplarından Murat Özdemir’e yönelik tepki mesajları devam ediyor.