SON TV

Acun Ilıcalı’nın yanındaki kadın kim? İşte olay fotoğrafın ayrıntıları

Miami'de çekilen fotoğrafın ardından son dakika haberleri üst üste geliyor! Geçtiğimiz sene Şeyma Subaşı'ndan boşandıktan sonra önce Itır Esen ile yakınlaşan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı son olarak ABD'nin Miami şehrinde motorsiklet sürerken güzel sarışınla görüntülendi. Herkes o kadının adını ararken; gerçek ortaya çıktı. 20 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya'nın Acun Ilıcalı ile birlikte fotoğraflanan kişi olduğu ortaya çıktı, Şeyma Subaşı'nın Guido Senia ile fotoğraf paylaşmasından sonra gerçekleşen olay hakkındaki son dakika haberleri burada!

Acun Ilıcalı’nın yanındaki kadın kim? İşte olay fotoğrafın ayrıntıları

Bir süredir Miami’de bulunan Acun Ilıcalı, Zeynep Yılmaz ve Şeyma Subaşı ile olan evliliklerinden doğan kızları Yasemin ve Melisa ile eğlenirken çektiği video ile haber olmuştu. Acun sonrasında sarışın bir güzelle motor üzerinde görüntülendi.

AYÇA ÇAĞLA ALTUNKAYA

Acun Ilıcalı’nın, Şeyma Subaşı’ndan boşandıktan sonra Itır Esen ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Ünlü televizyoncu Itır Esen’i sosyal medya hesabından da takip etmeye başlamıştı. Şeyma Subaşı ise, İtalyan DJ Guido Senia ile birlikteliğini artık saklamayarak yakışıklı ismi İstanbul’da ağırlamıştı. Sultanahmet’te fotoğraf paylaşan ikilinin paylaşımlarına yorumlar yağdı. Ayça Çağla Altunkaya kimdir? sorusu da vatandaşlar tarafından sıkça araştırılan konular arasında yer alıyor.

İsminin Ayça Çağla Altunkaya olduğu öğrenilen gizemli kişinin 20 yaşında ve hemşirelik mezunu olduğu ortaya çıktı. Acun Ilıcalı’ı ile aşk yaşadığı iddialarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen genç isim, Acun Ilıcalı ile birlikte görünmesinin ardından sosyal medya hesaplarını gizledi.

BASKETÇİ İDDİASI

Şeyma Subaşı’dan geçtiğimiz yılın son günlerinde boşanan Acun Ilıcalı, sarışın bir kadınla görüntülendi. Kim olduğu henüz bilinmeyen bir güzelle görüntülenen Acun Ilıcalı, en son Itır Esen ile aşk yaşadığı yönünde haberlere konu olmuştu. Miami’de tatil yapan ve burada eski eşi Zeynep Yılmaz’dan olan kızı Yasemin ve Şeyma Subaşı’dan olan kızı Melisa ile bir araya gelen Acun Ilıcalı, sarışın bir güzelle motora binerken yakalandı. Acun Ilıcalı’nın motorunun arkasında oturan sarışın kadının kim olduğu ise merak konusu oldu. Gizemli kadının, 20 yaşında Yalova’da yaşayan bir basketbolcu olduğu iddia edildi.

ETİKETLER: