SON TV

Acun Ilıcalı’yla adı anılan Melike Taner kimdir?

Bir süredir adı Itır Esen ile anılan Acun Ilıcalı'nın, şimdi de Miss Turkey 2015'e katılan Melike Taner'le birlikte olduğu iddia edildi. Sosyal medya hesabından Dominik'te olduğu anlaşılan Melike Taner, iddiaları doğrular nitelikte bir paylaşım yaptı. Peki Melike Taner kimdir?

Acun Ilıcalı’yla adı anılan Melike Taner kimdir?

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, geçtiğimiz Kasım ayında sürpriz bir şekilde boşandı. Boşanmanın üzerinden 4 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen Acun Ilıcalı’nın aşk hayatı, magazin kulislerinde en çok konuşulan konulardan biri oldu. 2017 güzeli Itır Esen’le aşk yaşadığı konuşulan Ilcalı’nın Melike Taner’le birlikte olduğu iddia edildi.

MELİKE TANER 2015 GÜZELLİK YARIŞMASINA KATILDI

Melike Taner, İlk olarak Miss Turkey 2017 yarışmasında Türkiye güzeli seçildi.

Miss Turkey 2017 elemelerinde boy gösteren Melike Taner’in Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edildi. Acun Ilıcalı bu iddiaları Instagram hesabında yalanladı. Bu gelişme sonrası Melike Taner hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı.

Melike Taner birkaç gündür Dominik Cumhuriyeti’nden paylaşımlarda bulunuyordu. Bu paylaşımlar da Acun Ilıcalı ile Melike Taner arasında aşk dedikodularını doğurdu. Çıkan haberler Acun Ilıcalı ile Melike Taner’in aşk yaşadığı yönündeydi.

Acun Ilıcalı bu iddiaları Instagram hesabından yalanladı.

MELİKE TANER KİMDİR?

Melike Taner, 01 Ağustos 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Fiziğiyle dikkat çeken güzel manken, son günlerin internet üzerinden araştırılan isimleri arasında yer aldı.

Sokak hayvanlarına karşı duyarlılığıyla tanınan Melike Taner, geçtiğimiz yıllarda sokak hayvanlarına destek amaçlı sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır.

Melike Taner, daha önce yaptığı bir açıklamada, yaz aylarında sokak hayvanlarına yardım etmek üzere defileler düzenlenen bir projede yer alacağını ve gelirinin tamamının sokak hayvanlarına bağışlanacağını bildirmişti.

Kendisine ait bir bloğu bulunan Melike Taner, moda üzerine yazılarına devam etmektedir.

ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı (d. 29 Mayıs 1969; Edirne, Türkiye), Türk televizyoncu, girişimci, uluslararası yapımcı, ve iş insanıdır.

Aslen Erzurumlu olan Acun Ilıcalı, televizyon kanalları TV8 ve TV8,5’un sahibi, ABD, Meksika, Romanya, Macaristan, Brezilya, Kolombiya ve Yunanistan dahil dünyadaki pek çok ülkede prodüksiyon şirketleri bulunan, dünyanın önde gelen televizyon kanallarına prodüksiyonlar yapan ve çalıştığı kanallara yayın stratejileri geliştiren Acun Medya Grubu’nun kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Ayrıca, dünyadaki ilk spor ve reality’nin bir arada olduğu yarışma programı Exathlon’un format sahibidir.

Ilıcalı’nın spor muhabirliğinden, medya patronluğuna kadar uzanan yaşam hikayesi hakkında kitap basılmış, belgeseller çekilmiş ve programlar yapılmıştır.

Bugüne kadar birçok farklı kategoride 1000’den fazla ödüle layık görülmüş ve yapılan anketler sonucunda son 15 yıldır defalarca Türkiye’nin en güvenilir ilk üç ismi arasında yer almıştır. 2018 yılında medya sektörünün dünyadaki en prestijli dergisi Variety’nin seçtiği medya ve eğlence sektöründe dünyanın en etkili 500 iş insanı arasına girmiştir.
Ilıcalı, destek olduğu sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra kendi gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de gündemde yer almıştır.

Acun Ilıcalı’nın medya sektörüne ek olarak; sağlık, kozmetik, dijital platformlar ve e-ticaret gibi sektörlerde de global çapta yatırımları bulunmaktadır.

ETİKETLER: