SON TV

Adalet Bakan yardımcılığı için flaş kulis

Cumhurbaşkanlığı kabinesinde bakanların değişmesinin ardından gözler bakan yardımcıları atamalarına çevrildi. Adalet Bakan yardımcılığı için kulislerde yeni bir isim daha konuşulmaya başladı. SONTV’nin ulaştığı bilgilere göre Adalet Bakan yardımcılığı için Ak Parti’de geçmiş dönemlerde milletvekilliği yapmış Kırıkkale eski Milletvekili İstanbul Hukuk Fakültesi mezunu Ramazan Can’ın da adının geçtiği öğrenildi.

Adalet Bakan yardımcılığı için flaş kulis

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabinedeki yeni bakanlarla tek tek görüşerek bakan yardımcıları kararnamesine son şeklini verdiği öğrenildi. Kararnamenin Resmi Gazetede yayınlanması beklenirken Adalet Bakan yardımcılığı için yeni bir isim daha kulislerde konuşulmaya başladı.

4 DÖNEM KIRIKKALE MİLLETVEKİLLİĞİ YAPTI

SONTV’nin ulaştığı bilgilere göre, Adalet Bakan yardımcılığına atanacak isimler arasında Ak Parti Kırıkkale eski milletvekili Ramazan Can’ın da bulunduğu öğrenildi.

RAMAZAN CAN KİMDİR ?

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitiren Avukat Ramazan Can, serbest avukatlık yaptı. Fazilet Partisi Kırıkkale İl Teşkilat Kuruculuğu ve AK Parti Kırıkkale Kurucu İl Başkanlığı; Denizcilik İşletmeleri AŞ Denetim Kurulu, Fintek AŞ ve Vakıf Yatırım Menkul Kıymetler AŞ Yönetim Kurulu Üyeliği, Telekom AŞ Hukuk Müşavirliği görevlerinde bulundu.
22, 24, 25 ve 26. Dönemde Kırıkkale Milletvekili seçildi. TBMM KEİPA Türk Grubu Başkanı, Dilekçe Komisyonu Kâtip Üyesi ve AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Can, evli ve 4 çocuk babası.