SON TV

Adalet Bakanı Bozdağ’dan vefat eden savcı için başsağlığı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Cumhuriyet Savcısı Olcay Özdemir için başsağlığı mesajı yayımladı.

Adalet Bakanı Bozdağ’dan vefat eden savcı için başsağlığı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Samsun Bölge Adliye Mahkemesinde görevli Cumhuriyet Savcısı Olcay Özdemir için başsağlığı mesajı yayımladı. Bozdağ’ın mesajında şu ifadelere yer verildi:

“Bugün geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Samsun Bölge Adliye Mahkemesinde görevli Cumhuriyet Savcımız Olcay Özdemir’e Allah’dan rahmet;ailesine başsağlığı ve sabır dilerim. Rabbim,merhameti ve mağfireti ile muamele eylesin. Mekanı cennet,makâmı âlî olsun.”

BİRİNCİ DAİRE BAŞKANI KOÇ’TA BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYIMLADI

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Daire Başkanı Halil Koç da vefat eden Samsun BAM Cumhuriyet Savcısı Özdemir için başsağlığı mesajı yayımladı. Koç mesajında, “Değerli meslektaşımız, Samsun Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Savcısı Olcay Özdemir’in geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiğini  üzüntü ile öğrendik.Vefat eden meslektaşımıza Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve Yargı camiamıza sabır ve başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.