SON TV

Aleyna Tilki bikinili haliyle sosyal medyayı salladı!

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bikinili fotoğraflarıyla Instagramı salladı. Aleyna Tilki sarı bikinisiyle olay oldu.

Aleyna Tilki bikinili haliyle sosyal medyayı salladı!

Küçük yaşta şöhret basamaklarını hızla tırmanan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bikinili fotoğraflarıyla hayranlarını mest etti. 19 yaşındaki güzel şarkıcı sarı bikinisi ve mükemmel fiziğiyle takipçilerini büyüledi. Çok kısa bir sürede yüzlerce beğeni alan Aleyna Tilki, güzelliği, fitliği ve doğallığıyla herkesi kendisine hayran etti.

Bilindiği gibi güzel şarkıcı Aleyna Tilki, küçük yaşta Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı şarkısı ile Türkiye’de ve dünyada büyük hayran kitlesi edinmişti. Küçük yaşlarında aldığı sahnelerle bir süre olay olan Aleyna Tilki, büyüdükçe daha da umut vaad eden bir şarkıcı olmuştu. Aleyna Tilki güzelliği, doğallığı ve hala çocuksu ruhuyla herkese kendisini sevdirirken bazı hareketleriyle de eleştiri odağı haline geliyor.

Yaşına göre mükemmel bir fiziğe sahip olan Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel de kızı gibi fit bir vücuda sahip… Kızının arkasında her daim durduğunu ifade eden Havva Öztel, kızı ile ilgili başarıları her zaman Instagram hesabı üzerinden paylaşıyor. Aleyna Tilki bilindiği gibi Acun Ilıcalı’nın programı Yetenek Sizsiniz Türkiye ile hayatımıza girmişti. O yarışmada söylediği Gesi Bağları türküsüyle uzun süre kulakların pasını silen Aleyna Tilki, kısa süre sonra çıkardığı şarkılarla top listelerinde açık ara hep birinciliğe yükseldi.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Katıldığı bir yarışma programında Gesi Bağları’nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. Son zamanlarda en çok dinlenen şarkılardan biri olan “Cevapsız Çınlama” şarkısı Emrah Karaduman desteğiyle güçlendirmiştir.

Kazandığı para ile müzik eğitimini sürdüreceğini belirten Aleyna Tilki’nin annesi ise Trabzon Ofludur. Verdiği özel bir röportajda sesini annesinden aldığını ifade eden Aleyna Tilki çok ufak yaşlardan itibaren böyle bir yeteneğinin olduğunu ve annesinin onu hep desteklediğini belirtti.

CEVAPSIZ ÇINLAMA ŞARKISI REKOR KIRIYOR

Türkiye yaklaşık iki ayda popun süper yıldızlarını dahi geride bırakan 16 yaşındaki bir kızı konuşuyor ve izliyor. Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla ünlenen Aleyna Tilki sesiyle herkesi etkilemeyi başardı

Yaşına rağmen milyonları deviren Aleyna Tilki her geçen gün rekorunu da geliştiriyor. Neredeyse günde bir milyonluk bir ortalama ile Youtube’un enlerine giren Tilki’nin bundan sonraki performansı da merak ediliyor. Özellikle kızların büyük ilgi gösterdiği Aleyna Instagram ve Twitter’daki takipçi sayısıyla da parmak ısırtıyor.

ETİKETLER: