SON TV

Aleyna Tilki’nin spor şıklığı!

Aleyna Tilki sosyal medya hesabı üzerinden boks yaparken bir videosunu yayınladı. Aleyna Tilki'nin boks anındaki giydikleri ise çok ses getirdi.

Aleyna Tilki’nin spor şıklığı!

Küçük yaşına rağmen büyük işler yapan 19 yaşındaki ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinden az önce bir hikaye paylaştı. Hikayede boks yaptığı görülen Aleyna Tilki’nin tarzı spor salonlarında görmeye alışık olduğunuz renklerin ve tarzın dışındaydı…

Aleyna Tilki, boks için kırmızı kareli bir tayt ve üzerinde kırmızı gül bulunan bir siyah atlet tercih etmiş. Güzelliğiyle de dikkat çeken Aleyna Tilki spor şıklığıyla da göz doldurdu. Fitliğini spora borçlu olduğunu her fırsatta dile getiren Aleyna Tilki, attığı tekmeyi de hikayesinde paylaştı.

Aleyna Tilki bilindiği gibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın programı O Ses Türkiye ile gündeme gelmiş, ardından çıkardığı şarkı ile adından çok söz ettirmişti. Küçük yaşının verdiği dobralık ve tavırları herkes tarafından sevilen Aleyna Tilki, 19 yaşına girmesi ardından artık daha kadınsı duruşuyla beğeniliyor. Aleyna Tilki ayrıca geçtiğimiz yıl eğitim hayatına Amerika’da devam etmek için ülkeden ayrılmıştı. Yeni yeni işlerle sürekli karşımıza çıkan Aleyna Tilki, yaşına rağmen oldukça başarılı işlere imza atıyor. Bunlarda biri de Yıldız Tilbe’nin Yalnız Çiçek şarkısını muhteşem sesiyle seslendirmesi… Yine Aleyna Tilki kliplerinin de yönetmenliğini üstlenmiş durumda…

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Güzel şarkıcı Aleyna Tilki 2000 yılının 28 Mart’ında Konya’da dünyaya geldi. Aleyna Tilki Ağustos 2016’da “Cevapsız Çınlama” single’ı ile Türkiye’de ses getiren bir çıkış yakalayarak tanındı.

ANNESİ TRABZONLU, BABASI DA KONYALI

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı. Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017’de ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari”yi yayımladı ve Türkiye’de aynı listede 1 numara oldu.

 

ETİKETLER: