SON TV

Altın fiyatları güne nasıl başladı? Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

Doların düşmesiyle birlikte milyonlarca vatandaşın altına olan ilgisi tekrar hareketlendi. Bunun neticesinde internet üzerinde Çeyrek altın ne kadar, kaç TL soruları aratılır oldu. Altın fiyatları ile ilgili tüm detayları haberimizde derledik. İşte en güncel anlık gram, yarım, tam, Cumhuriyet ve çeyrek altın fiyatları.

Altın fiyatları güne nasıl başladı? Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

Vatandaşların son dakika altın fiyatları ile ilgili aramaları ve araştırmaları tüm hızıyla devam ediyor. Hafta sonu döviz kurunun özellikle doların düşmesinden sonra, türk halkı tarafından yatırım ve hediyeleşmek amacıyla kullanılan altına olan ilgi bir hayli fazlalaşmış durumda. Altın fiyatları kesintisiz her gün trend listelerinin başında yer alıyor. 15 Ekim Pazartesi (hafta başı) yine sabah erken saatlerden itibaren fiyatlar araştırılmaya başlanırken en başta “Çeyrek altın ne kadar” sorusu geliyor.

Son zamanlarda yaşanan siyasi ve ekonomik hareketlilik döviz kurlarına etki etmiş bunun neticesinde dolar hafta sonu düşüş gerçekleştirmişti. Doların düşmesiyle birlikte milyonlarca vatandaşın altına olan ilgisi tekrar hareketlendi. Bunun neticesinde internet üzerinde “Çeyrek altın ne kadar, kaç TL” soruları geliyor. Altın fiyatları ile ilgili tüm detayları haberimizde derledik. 15 Ekim Pazartesi gram, çeyrek, yarım, tam ve Cumhuriyet altını fiyatları anlık ve güncel olarak haberimizde yer alacak.

ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR KAÇ TL?

Altın fiyatları ile ilgili araştırmalar devam ederken, her zaman olduğu gibi bu günde en doğru ve güncel bilgileri sizler için hazırladık. İşte 15 Ekim Pazartesi güncel altın fiyatları…

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR?

Vatandaşların tabi ki en çok arattığı altın türü çeyrek altındır. Bazen dönem dönem popülerliğini bir nebze de olsa gram altına kaptırma gibi durumları olsa da yine de ülkemizde en çok tercih edilen ve en çok benimsenen altın türüdür. Peki Çeyrek altın fiyatı bugün ne kadar? 372 liradan alınırken, 380 liradan satılıyor.

Gram altın: Bu sabah saatlerinden itibaren 228 TL’den alınırken, 230 TL’den satılıyor.

Yarım altın: 744 TL’den alınırken, 760 TL’den satılıyor.

Tam Altın: 1.505 TL alış fiyatı, 1.520 TL ise satış fiyatı.

Cumhuriyet altını: En çok rehavet gören alanlardan birisi olan cumhuriyet, 1.533,00 liradan alınırken, 1.549,00 TL’den satılıyor.