SON TV

Altın fiyatları ne kadar oldu? 10 Şubat 2019 gram altın, çeyrek altın fiyatları

10 Şubat 2019 Pazar günü altın fiyatları ne kadar oldu? Bugün altın fiyatlarında son durum ne? Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatları konusunda araştırma yapan okurlarımız için güncel altın fiyatlarını derledik. İşte 10 Şubat 2019 altın fiyatları...

Altın fiyatları ne kadar oldu? 10 Şubat 2019 gram altın, çeyrek altın fiyatları

Ekonomi kategorisinde döviz fiyatları ve borsa ile beraber en çok merak edilen konular arasında yer alan altın fiyatları hakkında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Haftanın başından itibaren dövizde yaşanan inişli çıkışlı seyir, gram ve çeyrek altın fiyatlarında da dalgalı olarak devam ediyor. Haberimizin içeriğinden gram, yarım, tam, cumhuriyet ve çeyrek altın fiyatlarını öğrenebilir ve güncel, canlı rakamları anbean takip görebilirsiniz. İşte, uzman yorumları ile 10 Şubat 2019 Pazar günü altın fiyatları!

Borsa ve döviz fiyatlarındaki son durum ile beraber altın fiyatları da ekonomi haberleri arasında en çok araştırılanlar arasında öne çıkmaktadır. Bu doğrultuda, hafta başından itibaren döviz fiyatlarının düşüş eğilimi içerisinde olmasının yanında çeyrek altın başta olmak üzere altın fiyatları da bir inişli bir çıkışlı bir grafik içerinde bulunuyor ve konuya yönelik son dakika araştırmalar da artış gösteriyor. Coğrafyamızın kültüründe de son derece önemli bir öge olmasının yanında, yatırım ve hediyelik eşya olarak görülen altın, bireylerin yoğun ilgi gösterdiği nesnelerden bir tanesidir. Peki, bugün altın fiyatları ne kadar?

GRAM ALTIN FİYATLARI

Son senelerde çeyrek altına oranla daha çok tercih edilen gram altın oldu.

Bununla birlikte gram altın fiyatlarındaki araştırmalar da hız kesmeden devam ediyor. Gram altın, 10 Şubat Pazar gününe 221,88 TL’den alınıp 221,93 TL’den satılarak başladı.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Kuşkusuz ülkemizde en çok tercih edilen altın türü çeyrek altındır. Çeyrek altın düğünlerde de akla gelen ilk hediyedir, aynı şekilde birikim açısından da yastıkaltı biriktirilen altınların büyük çoğunluğu çeyrek altındır.

Çeyrek altın bu sabah saatlerinde 353,90 TL’den alınırken 361,88 TL’den satılıyor.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın ile çeyrek altın arasındaki fark yarım altının kolay kolay bozdurulmayan birikim anlayışıyla değerlendirilmesidir. Yarım altın da genellikle düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri, arkadaşları tarafından armağan edilir.

Yarım altın bugün 705,58 TL’den alınırken 723,76 TL’den satılmaktadır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın fiyatları da vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor.

Tam altın bugün itibariyle 1.415,59 TL’den alınırken 1.443,09 TL’den satılıyor.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında benzerlikler söz konusudur. Cumhuriyet altını hem daha pahalı hem daha ağır olduğu için kolay kolay bozdurulmaz.

Cumhuriyet altın fiyatlarında son durum şu şekilde; 1.470,00 TL’den alınırken 1.480,00 TL’den satılıyor.

22 AYAR BİLEZİK FİYATLARI BUGÜN NE KADAR?

10 Şubat Pazar günü 201,72 TL’den alınan 22 ayar bilezik, 201,86 TL’den satılarak işlem görüyor.

ETİKETLER: