SON TV

Altın fiyatları yükseliyor! 21 Şubat 2019 güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarında son durum nasıl? Çeyrek altın fiyatı ne kadar? Altın fiyatları sürekli olarak vatandaşlar tarafından takip ediliyor. Altın alacak olan vatandaşlar, "Altın fiyatları bugün ne kadar? ve "Çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar?" sorularının yanıtlarını arıyorlar. Peki, bugün (21 Şubat 2019) çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar? İşte güncel altın fiyatları...

Altın fiyatları yükseliyor! 21 Şubat 2019 güncel altın fiyatları

Altın, insanlar için daima önemli bir yatırım aracı olmuştur. Bu nedenle de altın fiyatları daima yakından takip edilmektedir. Çeyrek altın, gram altın, yarım altın ve tam altın da, sevdiklerimize ve yakınlarımıza hediye olarak vermek için kullanılan ürünlerden… Peki, 21 Şubat 2019 itibariyle altın fiyatları nasıl seyrediyor? İşte en çok araştırılan konulardan olan altın fiyatlarının güncel durumları ve altın fiyatlarında son dakika gelişmeleri…

BUGÜN ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Haberimizin içeriğinden uzman yorumları ile beraber 21 Şubat 2019 gününe ilişkin güncel ve canlı altın fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Son zamanlarda çeyrek altın fiyatlarındaki yükseliş, daha uygun fiyatlı olan gram altının tercih edilmesine yol açmıştır. Bu doğrultuda gram altın büyük bir ilgi görmektedir.

Bununla birlikte gram altın fiyatlarındaki araştırmalar da hız kesmeden devam ediyor. Gram altın, 21 Şubat gününe 229,48 TL’den alınıp 229,52 TL’den satılarak başladı.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Tahtını gram altına kaptırmaya yakın gözükse de, çeyrek altın uzun yıllar boyunca en önemli yatırım ve hediye aracı olarak görüldü.

Çeyrek altın düğünlerde de akla gelen ilk hediyedir, aynı şekilde birikim açısından da yastıkaltı biriktirilen altınların büyük çoğunluğu çeyrek altındır.Çeyrek altın bu sabah saatlerinde 366,77 TL ‘den alınırken 375 TL’den satılıyor.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın ile çeyrek altın arasındaki fark yarım altının kolay kolay bozdurulmayan birikim anlayışıyla değerlendirilmesidir. Yarım altın da genellikle düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri, arkadaşları tarafından armağan edilir.

Yarım altın bugün 731 TL’den alınırken 750 TL’den satılmaktadır.

Cumhuriyet Altını 1.543,00 lira

22 Ayar Altın 210 lira

Yarım Altın 750 lira

Ons Altın 1.338,78 lira

Reşat Altın 1.575,95 lira