SON TV

Anadolu Adliyesi’nden anlamlı proje… Bu hareket alkışlanır…

İstanbul Anadolu Adliyesi ve Pendik Belediyesi ortaklığında 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında farkındalık projesi hazırlandı.

Anadolu Adliyesi’nden anlamlı proje… Bu hareket alkışlanır…

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Pendik Belediyesi ve İstanbul Anadolu Adliyesi anlamlı ve özel bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Dünya Engelliler Gününe özel planlanan futbol maçı, Pendik Belediyesi ve İstanbul Anadolu Adliyesi işbirliğinde İstanbul’un tek ampute sahası olan Yenişehir Futbol Sahası’nda oynanacak.

Bu özel günde gerçekleştirilecek futbol maçında Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar, İstanbul Anadolu Adalet Komisyonu Başkanı Bekir Altun’un da aralarında olduğu, kadın ve erkek başsavcı vekilleri, hakim ile savcılardan oluşacak karma futbol takımı, Pendik Ampute Futbol Takımı ile sahada buluşacak.

Düzenlenecek futbol turnuvasında iki takımın kıyasıya mücadelesi beklenirken bu özel maçı eski FIFA kokartlı hakemlerimizden Ahmet Çakar ve Cüneyt Çakır yönetecek. Yenişehir Osmanlı Bulvarı Ampute Futbol Sahası’nda 2 Aralık saat 10.30’da oynanacak maç, heyecanlı anlara ve renkli görüntülere imza atarak 3 Aralık Engelliler Günü kapsamında anlamlı bir farkındalık projesine de ev sahipliği yapacak.