SON TV

Angelina Jolie ve Morgan Freeman’dan efsane film: Wanted (Aranıyor)

Wanted filmi, günün en çok araştırılan filmleri arasında öne çıkıyor. Başrollerinde James McAvoy ve Angelina Jolie'nin yer aldığı film, gerek aksiyon gerekse gerilim sahneleri ile vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Peki, Aranıyor filmi konusu? İşte, Aranıyor oyuncuları diğer detaylar...

Angelina Jolie ve Morgan Freeman’dan efsane film: Wanted (Aranıyor)

Wanted (Aranıyor) filmi konusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Aranıyor filminin başrolünde James McAvoy ve Angelina Jolie yer alırken macera dolu filmin aksiyon sahneleri izleyenleri koltuklarına kilitliyor. Aranıyor filminde usta oyuncu Morgan Freeman da yer alıyor. İşte Wanted (Aranıyor) filminin konusu ve oyuncuları…

Wanted (Aranıyor) filmi, günün en çok araştırılan filmleri arasında öne çıkıyor. Başrollerinde James McAvoy ve Angelina Jolie’nin yer aldığı film, gerek aksiyon gerekse gerilim sahneleri ile vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Peki, Aranıyor filmi konusu? İşte, Aranıyor oyuncuları diğer detaylar…

Wanted (Aranıyor) filmininn İMDB puanı 6.7 olmasına rağmen, oyuncuları itibariyle film çok sürükleyici ve aksiyon dolu sahneleriyle öne çıkıyor.

Günün en çok arananlarını içeren trend listesinde Amerikan ve Alman ortak yapımı Aranıyor filmi dikkat çekiyor. Senaryosu Chris Morgan, Michael Brandt, Derek Haas tarafından yazılan, yönetmenliğini ise Timur Bekmambetov’un yaptığı film, gerilim/aksiyon türüyle öne çıkıyor.

Babasının kiralık katil olduğunu öğrenen ve onun izinden gitmeye karar veren Wes, kendisine mesleğin inceliklerini öğretecek olan Fox ve Sloan adlı deneyimli katillerin hamiliğinde çalışmaya başlar. Hayatında oldukça başarısız olan ve bu döngüyü kırmak isteyen Wes, Fox’u tanıdığı günden itibaren bakış açısını değiştirerek benliğinin içinde sinsi sinsi dolaşan kızgın ve öfkeli kurdu serbest bırakmaya başlar. Ama eğitimli bir suikastçı olmak hiç de kolay değildir. Aranıyor filminin kadrosunda James McAvoy, Angelina Jolie, Morgan Freeman, Terence Stamp ve Kristen Hager gibi isimler buluşuyor.

WANTED (ARANIYOR) FİLMİ KONUSU

Babası öldürülen Wesley Gibson’a (James McAvoy), babasının intikamını alma fırsatı teklif edilir. Kötü adamları yok eden bir suikastçi olarak ünlenen babası bir suikaste kurban gitmiştir. Babasının bıraktığı yerden yola devam etmeye kararlı olan Gibson, babasının ortağı Sloan’dan (Morgan Freeman) eğitim almaya başlar.

Özet ve Detaylar

Babasının kiralık katil olduğunu öğrenen ve onun izinden gitmeye karar veren heyecanlı bir genç olan Wes, kendisine mesleğin inceliklerini öğretecek olan Fox ve Sloan adlı deneyimli katiller hamiliğinde çalışmaya başlar. Hayatında oldukça başarısız olan ve bu döngüyü kırmak isteyen Wes, Fox’u tanıdığı günden itibaren bakış açısını değiştirerek benliğinin içinde sinsi sinsi dolaşan kızgın ve öfkeli kurdu serbest bırakacaktır. Eğitimli bir suikastçı olmak elbette kolay değildir. Mark Millar’ın grafik romanından uyarlanan filmin, romandan oldukça farklı olduğu söyleniyor. Angelina Jolie, her zamanki gibi etrafa kızgın kızgın mermi sıkarak üzerine düşen vazifeyi hakkıyla yerine getirirken filmin bir diğer özelliğinin de, büyük ilgi toplayan Red One digital kameranın kullanıldığı ilk yapım olması durumunu belirtelim.

2008 yapımı filmi hala izlemediyseniz, soluk soluğa izleyebileceğiniz bir film olarak tavsiye ederiz.

0/5 (0 Reviews)