SON TV

Arda ve Berkay kavgasında polis tutanağı!

Ünlü futbolcu Arda Turan ve ünlü şarkıcı Berkay arasında yaşanan olayın polis tutanağı ortaya çıktı.

Arda ve Berkay kavgasında polis tutanağı!

İstanbul Emirgan’da bulunan bir gece kulübünde meydana gelen ve Berkay’ın burnunun kırılmasıyla biten tartışmanın ardından hastaneye kadar uzayan olayın polis tutanağı ortaya çıktı.

MURAT DALKILIÇ DA GELMİŞ

Polis tutanağına göre, olay günü sabaha karşı özel hastaneye giriş yaptıkları belirtilen Berkay ve Arda’nın hayli gergin oldukları, özel güvenlik görevlilerinin Arda’nın ‘belinde kabarıklık’ olduğunu gözlemledikleri, daha sonra görüntüler incelendiğinde Arda’nın elinde siyah bir silah olduğunun görüldüğü ayrıca görüntülerde olmamasına rağmen de çalışanların sabah mesaiye başladıklarında ikilinin tartıştıkları bölümde mermi çekirdekleri buldukları belirtiliyor. Tutanakta ayrıca ikilinin tartıştığı sırada hastaneye Murat Dalkılıç’ın da geldiği tutanakta yer alıyor.

POLİSLER HASTANEYE GİDİYOR

Polis tutanağına göre, özel hastaneden 10 Ekim Çarşamba günü saat 13:30’da gelen ‘silah ile ateş etme olayı’ ihbarı üzerine polis görevlileri özel hastaneye gidiyorlar.

Polisin hastanede yaptığı inceleme ve çalışanlarla yaptığı görüşmeler sonrasında, Arda Turan ile berkay şahin’in sabah 05.30’da hastaneye giriş yaptıkları, alkollü ve gergin oldukları tespit ediliyor. Ayrıca özel hastanenin güvenlik görevlileri Arda’nın hastaneye girişi sırasında ‘belinde kabarıklık’ gözlüyorlar.

YÜKSEK SESLİ TARTIŞMA

Yine hastane çalışanlarının anlattıklarına göre ikili acil servis yakınında zaman zaman yüksek veya alçak sesle tartışmışlar. Bu sırada hastaneye giriş yapan Murat Dalkılıç da ikilinin yanına gelmiş.

Çalışanlar ikilinin tartıştıkları bölümde daha sonra yaptıkları incelemede, zeminde ve fotokopi makinesine isabet etmiş şekilde mermi çekirdeği bulmuş ancak hemen emniyete habervermemişler. Berkay Şahin’in bu esnada aldığı raporda ise burnunda kırık olduğu belirtilmiş.

Emniyet görevilileri daha sonra hastanedeki kamera kayıtlarını incelediğinde Arda Turan’ın elinde siyah renkli bir silah tespit etmiş ancak kayıtlarda silahın ateş adlığı görüntüler tespit edilememiş.

Tutanağa göre polis yaşanan olayları Beşiktaş Cumhuriyet Savcısı Utku Kibritçioğlu aktardıktan sonra savcı; kasten yaralama  ve silahla tehditten Arda Turan’ın yakalanması, tabancanın bulunması için çalışma yapılması, Berkay Şahin, eşi Özlem Şahin ve Murat Dalkılıç’ın bilgi sahibi olarak ifadelerinin alınması, hastanedeki kamera kayıtlarının alınması ve ayrıca Özlem Şahin’in beyanında cinsel taciz olayı geçerse tekrar savcıdan talimat beklenmesi talimatını verdi.

NELER OLDU?

-Ünlü bir mekanda şarkıcı Berkay’ın burnunu kıran Arda Turan hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı. Arda Turan’ın şu anda  Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek ifade verdiği öğrenildi.

-Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında bir gece kulübünde yaşanan olayın polis tutanağı ortaya çıktı.

– Futbolcu Arda Turan’ın, geçtiğimiz günlerde eğlence mekanında kavga edip burnunu kırdığı iddia edilen ve ameliyata alınan şarkıcı Berkay’ın doktoru açıklama yaptı. Berkay’ın yarın taburcu olacağını söyleyen Doç. Dr. Erdem Güven, Berkay’ın durumu hakkında bilgi verdi.

– Magazin gündemine bomba gibi düşen Arda Turan Berkay kavgası hakkında bir son dakika haberi geldi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, ünlü futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavgaya ilişkin soruşturma başlattı. Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’in şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada Arda Turan’ın ifadesine başvurulabileceği öğrenildi.

ETİKETLER: