SON TV

Arka Sokaklar 498. bölümde skandal olay! 13 sezondur olmayan mı olacak?

Uzun yıllardır Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde skandal bir olay yaşanacak. 13 sezondur olmayan bir olay mı olacak? İşte Arka Sokaklar 498. bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar 498. bölümde skandal olay! 13 sezondur olmayan mı olacak?

Türk dizi tarihinin en uzun dizilerinden ve reyting rekorları kıran dizilerinden biri olan Arka Sokaklar 498. bölümüyle 6 Aralık Cuma akşamı ekranlara gelecek. Fakat bu kez  Arka Sokaklar’ın yeni bölümde büyük bir şok yaşanacak!

Arka Sokaklar hiç kuskusuz Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri. Tam 13 sezondur Kanal D ekranlarında cuma akşamı yayınlanan dizinin yeni bölümünde ise seyirciyi büyük bir şok bekliyor.

Diziye her sezon farklı oyuncular girip çıksa da dizinin kemik kadrosunda Zafer Ergin’in hayat verdiği Rıza Baba ve ekibinde yer alan Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Alp Korkmaz var.

498. yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizide ise bu cuma akşamı izleyiciyi büyük şok bekliyor. Peki bir anda ortadan kaybolan Rıza Baba’nın kızı, Ali’nin eşi Pınar, canına mı kıyacak? Ekip, kaybolan Pınar’ı bulacak mı?

Arka Sokaklar'da 13 sezondur olmayan oldu! Başrol oyuncusu ayrılıyor mu?
Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanına neler var? Rıza Baba, tehdit almaya devam ediyor. Bir yandan kızı Pınar’ın kaybolmasıyla mahvolan Rıza Baba, diğer yandan onu tehdit edenlerle mücadele etmek zorunda kalıyor.

PINAR İNTİHAR MI EDECEK

Yeni bölüm fragmanında yayınlanan bir sahne ise izleyicinin kafasını fena karıştırdı. Kızının ardından bulanlıma giren ve ortadan kaybolan Pınar, başta Ali olmak üzere herkesi korkutuyor. Peki intiharın eşiğine gelen Pınar, gerçekten intihar mı edecek?

Arka Sokaklar'da 13 sezondur olmayan oldu! Başrol oyuncusu ayrılıyor mu?

İpek Yaylacıoğlu’nun uzun süredir hayat verdiği Pınar karakteri dizinin demirbaşlarından. Eğer Pınar gerçekten intihar ederek diziden ayrılırsa 13 sezondur olmayan bir ilk yaşanacak. Rıza Baba’nın ailesinden biri diziye ölerek veda edecek.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Arka Sokaklar son bölümde ekip üyeleri Rıza Baba’nın gözlerini açmasıyla teselli buldu. Sıra Zeyno’yu bulmaya gelir. Bu sırada emniyete bir video gönderilmiştir.

Videoda Zeyno’nun görüntüleri vardır. Görüntülerde Zeyno’nun çete tarafından vurulduğu görülür. İzleyen herkes büyük şok yaşar. Ekip büyük bir operasyonla çetenin elebaşlarını yakalar.

Rıza Baba, torununun öcünü almak için sorgu odasına gizlice girer. Silahını kafasına dayadığı çetenin patronu onu şok eden bir haber verir.

Rıza kendine gelir. Torununu bulmak için harekete geçer. Pınar, kızının hala bulunmaması üzerine sinir krizi geçirir. Ivana ve Engin, gizli görev icabı müşteri gibi kumarhaneye gider.

Altan ve Halis de ordadır. Engin ve Ivana, ikisini de oracıkta yakalamak için harekete geçerler. Derman silahların bozuk olduğunu anlar. Verdiği talimatla Zeyno’yu tehlikeye atar.

İŞTE ARKA SOKAKLAR 498. BÖLÜM FRAGMANI

ETİKETLER: