SON TV

Ata Demirer’den eski eşi Özge Borak itirafı! Bu fotoğraflar unutulmadı

Ata Demirer eski eşi oyuncu Özge Borak ile ilgili yaptığı samimi ve duygusal bir açıklamayla magazin gündeminde en çok konuşulanlardan biri oldu. Demirer ve Borak aşkında bu fotoğraflar hiç unutulmadı...

Ata Demirer’den eski eşi Özge Borak itirafı! Bu fotoğraflar unutulmadı

Türkiye’nin ünlü komedyeni Ata Demirer eski eşi oyuncu Özge Borak ile ilgili bir TV programında yaptığı samimi ve duygusal açıklamayla magazin gündemine oturdu. Evlilikleri kısa süren ünlü çift özellikle Eyvah Eyvah filmi ardından aşklarını doyasıya yaşamış ve dünyaevine girmişti.

2012’DE EVLENDİ 2 YIL SÜRDÜ

Ata Demirer 2012 yılında evlendiği kendi yazıp oynadığı Eyvah Eyvah filmindeki rol arkadaşı Özge Borak ile 2 yıl ardından anlaşmalı olarak boşanmıştı ve magazin gündemi sarsılmıştı.

“DÜN DÜNDÜR, BUGÜN BUGÜNDÜR”

Bugün ise Ata Demirer eski aşkı ile ilgili sorulan soruya verdiği samimi ve bir o kadar da duygusal cevapla hayranlarını şaşırttı. Ata Demirer “Müjgan gibi birine aşık olma arzunuz var mı?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Müjgan karakterine ben aşık değildim. Hüseyin Badem aşıktı. Soru yanlış. ÖSS’de karşıma çıksa mahkemeye veririm. Müjgan karakterine Hüseyin Badem olsaydım aşık olurdum. Ata Demirer olarak, oynayan oyuncuya Özge’ye aşık oldum. Çok da güzel yıllardı… Ama dün dündür, bugün bugündür… Yapacak bir şey yok. Allah’ın bildiğini kuldan mı saklayayım?” dedi.

Bilindiği gibi Ata Demirer, Özge Borak ile evli olduğu sürede verdiği kilolarla dikkat çekmiş, fitliğiyle gündem olmuştu. Ardından ayrılan çiftin adı farklı isimlerle anılmış, yeni aşklar doğmuştu.

İŞTE ATA DEMİRER VE ÖZGE BORAK’IN AŞK POZLARI

Ata Demirer ile Özge Borak’ın aşklarını dolu dizgin yaşadığı yıllar akıllara geldi. İşte Ata Demirer ve eski eşi Özge Borak’ın aşk dolu fotoğrafları…