SON TV

Avlu 21. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Avlu 21. yeni bölümde Deniz Alp’i öldürebilecek mi?

Avlu 21. yeni bölümün 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda Deniz, kızının intikamını almak için Alp'i öldürmeye gidiyor. Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Alp'i bulan Deniz'in intikam alma planı gerçekleşecek mi? Alp, kendisiyle konuşmaya gelen Azra'nın sevgilisi Sinan'ı öldürüyor. Avlu 21. yeni bölüm 2. fragmanında Azra'ya kötü haberi Deniz verecek. İşte Avlu 21. yeni bölüm 2. fragmanı...

Avlu 21. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Avlu 21. yeni bölümde Deniz Alp’i öldürebilecek mi?

Avlu 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu dizisinin son 20. bölümünde Deniz ile Kudret kozlarını paylaştı. Kudret Deniz’e işkence yapmaya yeltense de Zerrin’e verdiği söz yüzünden ona dokunmadı. Fakat kavga esnasında denizi bıçakladı. Deniz aldığı kan pıhtılaştırıcı ilacın etkisiyle kanaması olmadan Kudreti alt etti. Sonrasında kendi ellerini kesen Deniz hastaneye kaldırılmak için planını devreye soktu.

Yeni bölümden önemli ipuçları veren Avlu 21. yeni bölüm fragmanında; Deniz cezaevinden kaçıyor ve Alp’e silah çekiyor. Zerrin, Deniz’in kaçışı yüzünden zor durumda. Nasıl kaçtığını da öğreniyor. Kudret, Zerrin’den dayak yiyor. Kudret ise sadece ‘ben yapmadım’ diyebiliyor.

Avlu 21. yeni bölümün 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni 2. fragmanda Deniz, kızının intikamını almak için Alp’i öldürmeye gidiyor. Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Alp’i bulan Deniz’in intikam alma planı gerçekleşecek mi?

AVLU 21. BÖLÜM 1. FRAGMAN

ALP, AZRA’NIN SEVGİLİSİNİ VURUYOR!

Alp, kendisiyle konuşmaya gelen Azra’nın sevgilisi Sinan’ı öldürüyor.

Avlu dizisinin bu haftaki yeni 21. bölümünde (Tuğrul Tülek) Sinan karakteri diziye veda ediyor.

Avlu 21. yeni bölüm 2. fragmanında Azra’ya kötü haberi Deniz verecek.

İşte Avlu 21. yeni bölüm 2. fragmanı…

Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Deniz, Kudretle kavga esnasında bıçaklandığı için hastaneye kaldırılıyor. Deniz’in kullandığı kan pıhtılaştırıcı ilaçlarla ilgili planı gerçekleşiyor. Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Deniz kaldırıldığı hastaneden kaçmayı başarıyor. Avlu 21. yeni bölüm fragmanında Alp’e silah doğrultan Deniz, kızının intikamını alabilecek mi? Avlu dizisi 21. yeni bölüm 22 Kasım Perşembe akşamı 20.30’da Star Tv ekranlarında olacak.

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zerrin, Savcı ve Bakanlık Müsteşarının da gelmesiyle tavukların içerisinde uyuşturucu bulacakları ümidiyle aramayı başlatır. Ancak hiç beklemediği şekilde tavukların içinden uyuşturucu yerine bambaşka şeyler bulur. Savcı ve müfettiş yaşanan bu rezalet karşısında Zerrin’e hesap sorarlar.

Zerrin yaşanan bu fiyasko karşısında ne yapacağını şaşırır. Müfettiş ve Savcının sözleri çok ağırdır. İkisi odasından çıktıktan sonra tam anlamıyla delirir. Zerrin bunun intikamını kendince almanın hesaplarını yapar. Özlem’e Deniz’i Kudret’in olduğu koğuşa aldırması talimatını verir. Gardiyan Murat Zerrin’in kararını açıklayınca Ayça ve arkadaşları çılgına dönerler ama Deniz kabul eder.

DENİZ KUDRET’İN KOĞUŞUNA ALINIYOR

Ayça Deniz’e ne yapma çalıştığını oraya gitmemesi gerektiğini söylese de Deniz ise, bundan sonra nerede kaldığının önemi olmadığını söyleyerek eşyalarını alır ve Kudret’in koğuşuna gider. Bu arada Deniz, Heves’in yanına gider. Naciye’nin ona saldırdığında kullandığı silahın onda olup olmadığını sorar. Heves durumu öğrenmeye çalışır ama Deniz birşey söylemez.

ETİKETLER: