SON TV

Avlu 23. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Deniz mezar kazıyor! (Avlu 23. yeni bölüm 2. fragmanı)

Avlu dizisinde sular durulmuyor. Avlu 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Avlu 23. yeni bölümde Kudret, Azra'ya şantaj yapıyor. Azra'nın kardeşi için gerekli parayı vermek için Azra'ya bir şart sunuyor. Öte yandan Deniz, mezar kazıyor.. Avlu 23. yeni bölüm 2. fragmanında Zerrin ise Deniz'in yerini polise bildiriyor. Avlu 23. yeni bölüm 2. fragmanı haberimizde..

Avlu 23. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Deniz mezar kazıyor! (Avlu 23. yeni bölüm 2. fragmanı)

Avlu dizisi yeni 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümün 2. fragmanında Deniz’in ölmediği görülüyor. Zerrin ise Murat ile uğraşmaya devam ediyor.

AVLU 23. BÖLÜMDE DENİZ MEZAR KAZIYOR!

Avlu 23. yeni bölümde Deniz ‘Ben Ecem’i kaybettim, bir kere daha birini kaybedemem’ diyerek bir mezar kazıyor. Avlu 23. yeni bölümün 2. fragmanında Deniz yaralı halde kimin mezarını kazıyor?

ZERRİN DENİZ’İN YERİNİ İHBAR EDİYOR!

Avlu’nun 23. yeni bölüm 2. fragmanında Cezaevi müdürü Zerrin, polisi arayarak Deniz Demir’in yerini ihbar edip bir adres veriyor. Murat’ı işten kovan Zerrin’in verdiği bu adresin ise Murat’a ait olup olmadığı merak ediliyor.

DENİZ YAŞIYOR!

Avlu’nun 23. yeni bölüm 2. fragmanında Kudrete bir telefon gelir: Deniz öldü! Kudret’in oğlu Alp’i öldüren Deniz, Azra için o çipin peşine düşmüştü. Avlu son bölümde Alp’in adamlarından Kadir Denizi bıçakladı ve Deniz kızının mezarının üzerine yığılıp kalmıştı. Fakat 2. fragmanda Deniz’in yaşadığı görülüyor.

AVLU 23. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Avlu dizisinin yeni bölümünde Kudret Azra’ya şantaj yapacak, Kardeşi için gerekli parayı vermek karşılığında herkesin içinde elini öpmesini isteyecek. Azra ise Kudret’e boyun eğmiyor!

İşte Avlu 23. yeni bölüm 2. fragmanı..

AVLU 23. BÖLÜM 2. FRAGMANI

AVLU 22. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Avlu dizisi yayınlanan 22. son bölümünde izleyenleri ekrana kilitledi. Avlu 22. son bölümde Deniz sonunda Alp’in karşısına çıkıyor ve “Şimdi yalvarma sırası sende, günah işleme sırası bende” diyerek tetiğe basıyor. Deniz, Alp’i öldürerek kızının intikamını alıyor. Deniz’in Alp’i öldürmesinden sonra avluda işler karışıyor. Avlu 23. yeni bölümde Deniz’i neler bekliyor? Avlu 23. yeni bölüm 6 Aralık Perşembe günü saat 20.00’de Star Tv ekranlarında olacak..

AVLU YENİ BÖLÜM 1. FRAGMAN