SON TV

Avlu 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Avlu 26. yeni bölüm fragmanında Deniz, Zerrin’e meydan okuyor!

Avlu dizisinin 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenleri ekrana kilitleyen Avlu dizisinin yayınlanan 26. yeni bölümün fragmanında Deniz, Zerrin'e meydan okuyor. Cezaevinde isyan başlatan Deniz, Zerrin'i tehdit ediyor. Öte yandan Azra ile Deniz arasında ipler geriliyor. Avlu dizisinin 26. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz..

Avlu 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Avlu 26. yeni bölüm fragmanında Deniz, Zerrin’e meydan okuyor!

Avlu 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu dizisinin yayınlanan 26. yeni bölüm fragmanında; Deniz ile Zerrin arasında ipler geriliyor. Zerrin ‘Bu savaşı sen başlattın Deniz, bundan sonra sana rahat yok. Kaybeden sen olacaksın’ diyor. Bunun üzerine cezaevindeki mahkumlara umut olan Deniz bir ayaklanma başlatarak Zerrin’e ‘Bu dünyada umudunu, neşesini ve her şeyini kaybetmiş olan insandan kork Zerrin hanım!’ diyerek meydan okuyor.

DENİZ, ZERRİN’E ŞANTAJ YAPIYOR

Avlu 26. yeni bölüm fragmanında Deniz, ‘Eğer kabul edersen durdururum ama eğer etmezsen, içlerinden birine bir zarar gelirse seni artık kim bilir nereye gönderirler’ diyerek Zerrin’e şantaj yapıyor.

Avlu dizisinin 26. yeni bölüm fragmanı dün akşam Star Tv’de ekrana geldi. Avlu 26. yeni bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitleyecek Avlu’da yine ortalık karışıyor… Deniz, cezaevindeki mahkumların kendisine olan sadakatine güvenerek Zerrin’e karşı bir ayaklanma başlatıyor.. Avlu, 26. yeni bölümüyle 27 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00’de Star Tv ekranlarında olacak.

AVLU 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

AVLU 25. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz ve Özge duşların olduğu bölüme girdiğinde Kudret peşlerinden gelir. Kudret silahını çıkarır ve Deniz’e, “beni hayata bırakmakla cezalandırdın, ben de seni öldürerek cezalandıracağım” diyerek ona doğrultur. Bu sırada gardiyan Murat Kudret’i bulmak için peşinden gelmiştir. Kudret tam silahını ateşlemek üzereyken duşun perdesini açan Özge, karşısında Kudret’i görünce panikler. Kudret, onun bu paniklemesi karşısında tereddüt edince Deniz üstüne atılır. Boğuşma sırasında silah patlar. Silahın patlaması üzerine Zerrin ve diğerleri sesin nereden geldiğini bulmak için gardiyanlarla birlikte onların bulunduğu yere gelir.

AVLU 25. SON BÖLÜM ÖZETİ

Naciye silah sesini duyduktan sonra neler olduğunu öğrenmek ister ama Kudret’in elemanları onu başlarından kovarlar. Zerrin, yaşanan olayın açığa çıkmaması için gardiyanlara neler yapmaları gerektiğini söyler. Kudret’i Zerrin’in odasına getirirler. Zerrin odasının perdelerini kapatır ve hışımla Kudret’in suratına bir tokat atar. Ona “Kimin büyük olduğunu öğreneceksin” der. Ardından onu başka bir hapishaneye nakil edeceğini söyler. Kudret şoke olur. Zerrin’e bunu yapamayacağını dışarıda nüfuslu tanıdıkları olduğunu söylese de Zerrin kimseyi tanımadığını ve kimsenin onu artık takmadığını söyler. Ardından cezasını hücre yerine kendi koğuşunda çekeceğini ve silah olayından kimsenin haberi olmamasını ister. Kudret, Zerrin’e korkuyorsun deyince de çıldırır. Onu odasından çıkartır. Kudret’in odasından çıkmasının ardından masasının üstündeki her şeyini yere çalar.

ÖZGE’NİN HAMİLE OLDUĞUNU ANNESİ ÖĞRENDİ

Naciye, kızının hamile olduğunu öğreniyor. Kudret’in adamları Özge’yi bıçaklarken Kudret, onun kendi torununu taşıdığını öğrenip kızları durduruyor. Geç kalan Kudret, Özge’nin karnındaki bebeğin derdine düşüyor. Revire kaldırılan Özge’nin durumunu hemşireden öğrenen Naciye kahroluyor..