SON TV

Avlu 27. yeni bölüm bu hafta yayınlanmayacak! Avlu 27. yeni bölüm tarihi

Avlu dizisinin bu hafta yayınlanması gereken 27. yeni bölümü, yarın ekranlara gelmeyecek. Star Tv yayın akışında yarın Avlu'nun yeni bölüm saatinde 'Keskin nişancı' isimli yabancı sinema yayınlanacak. Peki Avlu'nun 27. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Avlu 27. yeni bölüm tarihi...

Avlu 27. yeni bölüm bu hafta yayınlanmayacak! Avlu 27. yeni bölüm tarihi

Avlu dizisinin bu hafta yayınlanması gereken 27. yeni bölümü, yarın ekranlara gelmeyecek. 3 Ocak Perşembe saat 20.00’da özeti ile birlikte yayınlanması beklenen Avlu dizisinin 27.yeni bölümünün haftaya (10 Ocak 2019) Perşembe yayınlanması bekleniyor. Star Tv yayın akışında yarın Avlu’nun 27. yeni bölüm saatinde ‘Keskin nişancı’ isimli yabancı sinema yayınlanacak. Gece saat 00.00’da ise Avlu’nun eski bölümünün tekrarı verilecek.

İşte Star Tv’nin 3 Ocak 2019 yayın akışı:

Avlu 27. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Avlu dizisinin 26. yeni bölümünde; Deniz ile Zerrin arasında ipler geriliyor. Zerrin ‘Bu savaşı sen başlattın Deniz, bundan sonra sana rahat yok. Kaybeden sen olacaksın’ diyor. Bunun üzerine cezaevindeki mahkumlara umut olan Deniz bir ayaklanma başlatarak Zerrin’e ‘Bu dünyada umudunu, neşesini ve her şeyini kaybetmiş olan insandan kork Zerrin hanım!’ diyerek meydan okuyor.

DENİZ, ZERRİN’E ŞANTAJ YAPIYOR

Avlu dizisinin yayınlanan 26. son bölümde Deniz, ‘Eğer kabul edersen durdururum ama eğer etmezsen, içlerinden birine bir zarar gelirse seni artık kim bilir nereye gönderirler’ diyerek Zerrin’e şantaj yapıyor.

CEZAEVİNDE AYAKLANMA BAŞLIYOR

Avlu, yayınlanan 26. son bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi. Avlu’da yine ortalık karışıyor… Deniz, cezaevindeki mahkumların kendisine olan sadakatine güvenerek Zerrin’e karşı bir ayaklanma başlatıyor..

AVLU 26. SON BÖLÜM İZLE

Azra’nın son hamlesi Deniz’i büyük hayal kırıklığına uğratıyor

Azra’nın son hamlesi Deniz’i büyük hayal kırıklığına uğratmıştır. Zerrin, ipleri tekrar eline almak için yeni planlar peşindedir fakat karşılığını hiç beklemediği bir şekilde alacaktır. Kudret, gözlerini Özge’nin üzerinden bir an olsun ayırmamaktadır. Özge’nin aklında tek bir soru… Karnındaki bebek ona beraberinde neler getirmektedir? Tüm bunlar yaşanırken bir yandan da Öykü’nün yılbaşı heyecanı tüm avluyu yavaş yavaş sarmaktadır.

Öte yandan Deniz, Özge’ye karşı olan herkesi uyarıyor. Mahkumlardan birinin ‘bu kızı nasıl yanında gezdiriyorsun?’ demesi üzerine Deniz öfkeden deliye dönüyor.