SON TV

Avlu 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Avlu 27. yeni bölümde Deniz müebbet alıyor!

Avlu dizisininmerakla beklenen 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan Avlu'nun 27. yeni bölüm fragmanında Deniz mahkemeye çıkıyor ve müebbet hapis cezası alıyor. Avlu'da dengeler değişiyor ve Deniz daha da güçleniyor. Peki Avlu'nun 27. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Avlu 27. yeni bölüm fragmanı...

Avlu 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Avlu 27. yeni bölümde Deniz müebbet alıyor!

Avlu’nun 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv’de yayınlanan Avlu dizisinin merakla beklenen 27. yeni bölüm fragmanında Deniz Alp’i öldürdüğü için mahkemeye çıkıyor ve ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası isteniyor. Avlu’nun son bölümünde yeni yıl kutlaması yapan mahkumların hevesini kursağında bırakan Zerrin, cezaevindeki hakimiyetini kaybediyor ve Deniz cezaevinde ayaklanma başlatıyor.

Avlu 27. yeni bölüm fragmanında ayaklanmayı durduran Melis’in 27. yeni bölümde cezaevine yeni müdür olarak geleceği öngörülüyor.

DENİZ’E AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!

Avlu 27. yeni bölüm fragmanında mahkemeye çıkan Deniz için ‘adam öldürmeye tam teşebbüs’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet cezası isteniyor. Azra, Deniz’e ‘Hoşgeldin, sefa getirdin boncuk!’ diyor.

AVLU 27. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Avlu’nun yayınlanan fragmanında 27. yeni bölümün ne zaman ekranlara geleceği belirtilmiyor fakat diğer diziler gibi Avlu’nun da yeni bölümünün sömestr tatili bitiminden sonraki hafta, yani 24 Ocak Perşembe günü yayınlanacağı öngörülüyor.

CEZAEVİNDE AYAKLANMA BAŞLIYOR

Avlu, yayınlanan 26. son bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi. Avlu’da yine ortalık karışıyor… Deniz, cezaevindeki mahkumların kendisine olan sadakatine güvenerek Zerrin’e karşı bir ayaklanma başlatıyor.. 27. yeni bölümde ise neler olacağı merak ediliyor.

AVLU 26. SON BÖLÜM İZLE