SON TV

Avlu 28. yeni bölüm 2. ve 3. fragmanı yayında! Deniz birini bıçaklıyor! (Avlu 27. son bölüm izle)

Avlu'nun 28. yeni bölüm 2. ve 3. fragmanları yayınlandı. Star TV'nin çok sevilen dizisi Avlu, 27. son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Bir hayli duygusal geçen 27. bölümün ardından Avlu 28. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Avlu'nun 28. yeni bölüm 2. ve 3. fragmanında Azra tahliye oluyor. Öte yandan Deniz, havalandırmada birini bıçaklıyor. İşte detaylar...

Avlu 28. yeni bölüm 2. ve 3. fragmanı yayında! Deniz birini bıçaklıyor! (Avlu 27. son bölüm izle)

Avlu dizisinin 27. son bölümü izleyenleri ekrana kilitlemişti. Avlu’nun yayınlanan 27. son bölümünün ardından Avlu 28. yeni bölüm fragmanları da ekranlara geldi. Avlu 27. bölümde neler oldu? İzlenme rekorları kıran Avlu’nun 28. yeni bölümünün 2. ve 3. fragmanlarını haberimizden izleyebilirsiniz.

DENİZ BİRİNİ BIÇAKLIYOR

Avlu dizisinin 28. yeni bölüm fragmanında havalandırmaya çıktıklarında Deniz, cebinden çıkardığı bıçakla birini yaralıyor. ‘Acil sağlık ekipleri havalandırmaya’ anonsunun duyulduğu Avlu 28. yeni bölüm 3. fragmanında Deniz kimi bıçaklayacak?

ZERRİN ÖZLEM’İN SIRRINI ÇÖZÜYOR

Avlu 28. yeni bölüm fragmanında Zerrin, Özlem’in annesinin ölüm gerçeğini öğreniyor. ‘sırrın bende’ diyerek Özlem’i avcunun içine alan Zerrin, diğer yandan kardeşinin ölümünü araştırıyor. Yayınlanan 28. yeni bölüm fragmanında Deniz ise birine 2. kez güvenmek için dikkatli olmak gerektiğini söylüyor.

AZRA TAHLİYE OLUYOR

Başrollerini Ceren Moray, Demet Evgar ve Nursel Köse’nin paylaştığı Avlu’nun 28. yeni bölüm fragmanında Azra tahliye oluyor. Tahliye olan Azra, yemek programında yüzünü yaktığı kişinin intikam peşinde olduğu gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalacak.

AVLU 28. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Avlu dizisinin 28. yeni bölümü 31 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de Star Tv’de olacak.

AVLU 28. YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI

DENİZ MAHKEMEYE ÇIKIYOR!

Avlu’nun dün akşam yayınlanan 27. son bölümünde Deniz mahkemeye çıkıyor. Savcının ağırlaştırılmış müebbet cezası istediği Deniz’in mahkemesi erteleniyor.

Deniz’in mahkemesinin sonucu hem cezaevi içinde hem de dışarıda büyük yankı uyandırmıştır. Özge’nin bebek konusundaki çıkmazları bir sürprizle rafa kalkar. Kudret’i torun heyecanı sararken, Naciye kızı için endişelenmektedir. Zerrin, kız kardeşinin gizemli hikayesini çözmeye çalışırken bu sırada Azra özgürlüğe adım adım yaklaşmaktadır.

AVLU 27. SON BÖLÜM İZLE

3 haftalık sezon arası biten Avlu dizisi dün akşam 27. bölümüyle ekranlara geldi. 27. son bölümün hemen ardından da Avlu 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Azra’nın her şeyden elini eteğini çektiği sadece okuluna gidip geldiği Avlu 27. bölümde, Deniz ve Kudret arasında güç savaşları yaşanmaya devam etti.

AZRA TAHLİYE OLUYOR!

Ancak Avlu 28. yeni bölüm fragmanı herkesi şoke etti. Çünkü Avlu 28. bölüm fragmanında Azra tahliye olduğunun haberini veriyor. Hal böyle olunca herkesin aklına “Ceren Moray diziden mi ayrılacak?” sorusu geldi.

Hapishanede olmadığı sürece Azra’nın hayatından sürekli kesitler göremeyeceklerini düşünen izleyiciler, Avlu 28. bölüm fragmanıyla “Ceren Moray diziden mi ayrılacak?” sorusunu düşünmeye başladılar.

Öte yandan Avlu 28. bölüm fragmanında tahliye olacağı haberini veren Azra’nın mutluluğu izleyenleri de çok mutlu etti. Peki Ceren Moray diziden mi ayrılacak?

Bu sorunun cevabını henüz bilemiyoruz ama Avlu 28. bölüm fragmanında gördüğümüz Azra karakterinin tahliye olması olayı, Ceren Moray’ın diziden ayrılması demek olabilir.

Avlu 28. bölümde neler olacağını, Ceren Moray’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağını hep birlikte izleyip göreceğiz…

Avlu dizisinin 27. son bölümün ardından Avlu 28. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Avlu son bölüm izleyicilerden tam not aldı. 24 Ocak akşamı Star TV’de yayınlanan Avlu son bölümde; Deniz’in mahkemesinin sonucu hem cezaevi içinde hem de dışarıda büyük yankı uyandırmıştır. Özge’nin bebek konusundaki çıkmazları bir sürprizle rafa kalkar. Kudret’i torun heyecanı sararken, Naciye kızı için endişelenmektedir. Zerrin, kız kardeşinin gizemli hikayesini çözmeye çalışırken bu sırada Azra özgürlüğe adım adım yaklaşmaktadır.