SON TV

Avlu 30. yeni bölüm fragmanında Deniz, Kudret’ten Azra’nın hesabını soruyor! Avlu 29. son bölüm izle!

Avlu dizisinin 29. son bölümü dün akşam Star Tv'de yayınlandı. İzleyenleri ekran başına kilitleyen Avlu 29. son bölümde Azra'yı bu kez Kudret kaçırtıyor. Öte yandan cezaevine yeni bir kız geliyor. Deniz'in korumasına muhtaç olan kız, Kudret'in kısmına gönderiliyor. Avlu 29. son bölümün yayınlanmasının ardından 30. yeni bölüm fragmanı da ekrana geldi. Avlu 30. yeni bölüm fragmanında Deniz, Kudret'ten Azra'nın hesabını soruyor.

Avlu 30. yeni bölüm fragmanında Deniz, Kudret’ten Azra’nın hesabını soruyor! Avlu 29. son bölüm izle!

Avlu dizisinin yayınlanan 29. son bölümünde Azra’nın yaralayıp içeri girmesine sebep olan kişi Azra’yı kaçırıyor. Öte yandan Deniz, Kudret’e haber götüren içlerindeki hainin kim olduğunu öğreniyor. Avlu 29. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Avlu 30. yeni bölüm fragmanında Deniz, Kudret’e Azra’nın kaçırılmasının hesabını soruyor. Kudret’in torununu kaçıran Zerrin ise bambaşka bir plan peşinde.

AVLU 29. SON BÖLÜM ÖZETİ

Avlu dizisinin merakla beklenen 29. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan Avlu dizisinin 29. yeni bölümün 2. fragmanında Deniz, içlerindeki hainin kim olduğunu öğreniyor.

Avlu, her bölümü gibi yayınlanan 29. son bölümüyle de izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. İçlerindeki hainin Derya olduğunu öğrenen Deniz ve tayfası Derya’yı dışladı. Üzüntü ve pişmanlığa dayanamayan Derya, bileklerini kesin intihar etti. İhanetinin sebebini bir mektupla Deniz’e anlatan Derya, intiharıyla herkesi derinden yaralıyor.

AVLU 29. YENİ BÖLÜMDE AZRA YİNE KAÇIRILIYOR!

Avlu dizisinin 29. son bölümünün yayınlanmasının ardından merakla beklenen Avlu 30. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Avlu 29. son bölümde Azra’nın içeri girmesine sebep olan takıntılı kişi, Azra’yı kaçırarak intikam almak istiyor. Tam Azra’nın üzerine kızgın yağ dökecekken Kudret’in adamı Vecdi gelip onu kaçırıyor.

Avlu’nun 29. yeni bölüm fragmanında elleri ve ağzı bağlı olan Azra’nın, saplantılı kişi tarafından kaçırılması yeni bölüm için izleyenleri daha da heyecanlandırdı.

AVLU 29. SON BÖLÜM İZLE

AVLU 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Azra artık özgür. Yeni hayatına alışmaya çalışmaya çalışırken peşinde büyük kabusların olduğunun farkında değildir. Bu arada Deniz hapishaneden avukatı Erhan’ı arayarak Özge’nin durumunu öğrenir. Deniz, Dudu’nun odasına girdiğinde onun panikle göğsüne kağıtları sokuşturduğunu görür.

AZRA TAKİP EDİLİYOR

Azra okul çıkışında peşinden gelen biri olduğunu fark etmez. Aynı sırada Kudret’in adamları da arabayla onu takip etmektedir.

DENİZ İÇLERİNDEKİ HAİNİN PEŞİNDE

Deniz, içlerindeki muhbirin kim olduğunu öğrenebilmek için Özge’nin nerede olduğu ile ilgili ayrı ayrı bilgiler verir. Kudret, Özge’nin nerede olduğunu öğrenir. Adamını arayarak Özge’nin yerini söyler. Azra’nın arkasından gelen kişi ilaçlı pamukla onu bayıltır. Azra ağzı tıkalı ve elleri arkadan bağlanmış olarak bir sandalyede gözlerini açar.

HAİNİN KİMLİĞİ BELLİ OLUYOR

Azra kendini kurtarmaya çalışırken onu kaçıran kişi gelir. Deniz, Kudret’in yanındaki muhbirinden Kudret’in Vecdi’yi arayarak Özge’nin yerini öğrendiği haberini alır. Kudret’e Özge’nin yerini söyleyen Derya’dır. Deniz hışımla avluya gelir ve Derya’ya “neden” diye sorar. Derya’dan bir açıklama yapmasını ister. Ardından “neden” diye sorar. Derya başka bir çaresi kalmadığını söylese de Deniz, onlara ihanet ettiğini ve kendisine güvenmediğini söyler.

KUDRET ÇILDIRIYOR

Vecdi, Kudret’i arayarak verdiği hastanede Özge’nin olmadığını söyler. Kudret deliye döner. Derya’nın verdiği bilginin yanlış olduğunu anlayıca ondan hesap sormak için ant içer. Bu arada Melis Avukat Erhan’ı arayarak Azra’dan haberi olup olmadığını sorar. Erhan Azra’nın içerden yeni çıktığını özgürleğün tadını çıkarttığını bir yerlerde takılmış olabileceğini söyler.

ZERRİN DOSYALARI ELE GEÇİRİYOR

Zerrin’in Murat’ın evinde bulunan dosyayı bulması için görevlendirdiği kişi ona dosyaları getirir. Dosyaları alan Zerrin, Azra ve Kudret ile ilgili işine yarayacak bilgileri öğrenir. Zerrin, Azra’dan, Kudret’ten, Murat’tan ve Oktay’dan kardeşinin ölümünden dolayı intikam almak için ant içer.

0/5 (0 Reviews)