SON TV

Avukat Fatma Begüm Kaçmaz kimdir? ‘Adliyede bir gün’ ortalığı karıştırdı!

Avukat Fatma Begüm Kaçmaz'ın, sosyal medya hesabından paylaştığı 'Adliyede bir gün' adlı bir videosu sert tepkilere neden oldu. İstanbul Barosu Başkanı Av. Mehmet Durakoğlu, görüntüyle ilgili olarak, '“Yönetim Kurulumuz tarafından gereği yerine getirilmiştir' dedi.

Avukat Fatma Begüm Kaçmaz kimdir? ‘Adliyede bir gün’ ortalığı karıştırdı!

Sosyal medya hesabından “adliyede bir gün” notuyla paylaşımda bulunan Avukat Fatma Begüm Kaçmaz için İstanbul Barosu harekete geçti.

Fatma Begüm Kaçmaz, sosyal medya hesabından paylaştığı yaklaşık bir buçuk dakikalık videoda, adliyede geçirdiği bir günü aktardı. Sosyal medyada da kullanıcılar tarafından paylaşılan videoya ise tepki gösterildi.

Avukat Fatma Begüm Kaçmaz ile ilgili görsel sonucu

Sosyal medya kullanıcıları İstanbul Barosu’na kayıtlı olan Avukat Kaçmaz’ı, “lüks yaşantısını sergilemek için avukatlık mesleğini kullanıyor” diyerek eleştirdi. Kullanıcılar, Kaçmaz’ın sosyal medya hesabındaki takipçi sayısını artırmak için bu tür videolar yayınlamasının “etik olmadığını” ifade etti.

Avukat Fatma Begüm Kaçmaz ile ilgili görsel sonucu

“GEREĞİ YERİNE GETİRİLMİŞTİR”

İstanbul Barosu Başkanı Av. Mehmet Durakoğlu, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, tepki toplayan ve şikayet edilen söz konusu video için “Yönetim Kurulumuz tarafından gereği yerine getirilmiştir. Daha fazla yorum amaca hizmet ediyor” diye belirtti.

İlgili resim

5/5 (4 Reviews)
ETİKETLER: