SON TV

Berkay’ın avukatı: Bu yaşanan kavga değil! Arda Turan, Berkay Şahin’e şiddet uyguladı

Berkay Şahin'in avukatı Ayşegül Mermer, Arda Turan ve Berkay arasında gece kulübünde yaşanan olaylar ve ardından hastanede devam eden gerginlikle ilgili açıklama yaptı

Berkay’ın avukatı: Bu yaşanan kavga değil! Arda Turan, Berkay Şahin’e şiddet uyguladı

Arda Turan’ın dün akşamki açıklamalarının ardından  Berkay  Şahin’in avukatından da bir açıklama geldi. Avukat Ayşegül Mermer, “Arda Turan Berkay Şahin’e şiddet uygulamıştır. Şiddet uygulamıştır diyorum çünkü kavga iki taraf arasında olur. Burada olay tek taraflı olmuş, müvekkilim Berkay Şahin’in hiçbir şiddeti olmamıştır kendisine.” ifadelerini kullandı.

İşte Berkay’ın avukatı Ayşegül Mermer’in açıklamaları:

Türkiye gündemini meşgul eden kriminal olayda Arda Turan, müvekkilim ve eşini suçlayıcı bir yazı kaleme almıştır.

Kamuoyunun da bildiği gibi, barda başlayan hastanede devam eden ve kamera görüntülerine göre; Arda Turan Berkay Şahin’e şiddet uygulamıştır. Şiddet uygulamıştır diyorum çünkü kavga iki taraf arasında olur. Burada olay tek taraflı olmuş, müvekkilim Berkay Şahin’in hiçbir şiddeti olmamıştır kendisine.

Arda Turan’ın yanına gittiğinde amacı sadece konuşmak olup,Burak Yılmaz araya girdiği esnada yüzüne ağır bir yumruk yemiştir.

Buraya kadarki olaylar aslında Türkiye’nin birçok noktasında eğlence merkezleri sonrasında sıklıkla görülebilecek olaylardır.

Burada bizi ve müvekkilimi esas üzen mesele olayların sonrasında hastanede yaşananlardır.

Arda Turan, yanında arkadaşlarıyla birlikte belinde ruhsatsız silah ile hastaneye gelmiştir.

ETİKETLER: