SON TV

Bilfen’den 2020 LGS konuları için müthiş kitap!

Bilfen’den 2020 LGS konuları için müthiş kitap!

Türkiye’deki eğitim sistemindeki başarısıyla tanına Bilfen’den 2020 LGS konuları için yepyeni sorularla hazırlanan “KONTROL” kitabı geldi…

Bilfen Yayıncılık resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı tweet ile “2020 LGS konuları için yepyeni sorularla hazırlanan “KONTROL” kitabımız, çok yakında sizlerle!” şeklinde kitabı tanıttı.

BİLFEN HER ALANDA BAŞARISIYLA GÖZ DOLDURUYOR

Bilindiği gibi Çin’in Vuhan kentinden tüm dünyaya yayılan ve binlerce insanın ölümüne neden olan Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı tedbir amacıyla okullarda uzaktan eğitime başlamıştı.

Bu kapsamda en başarılı özel okullardan biri de Bilfen Okulları idi… Bilfen’in kesintisiz eğitimini sürdüren Bilfen Bilişim Teknolojileri Ekibine teşekkür gelmişti.

Bilfen Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Öztürk, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaştığı paylaşımda şu satırlarla Bilfen Bilişim Teknolojileri Ekibine teşekkür etti:

Bilfen Okulları ve Bilnet Okullarında #KesintisizEğitim i her geçen gün, 7/24 özverili çalışmalarıyla daha ileriye taşıyan Bilfen Bilişim Teknolojileri Ekibimize ve BT Kordinatörü Güray Kaymaz’a teşekkür ediyorum. #EvdeKalTürkiye #EvdeBilfenleBaşaracağız