SON TV

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayın saat kaçta? İmamoğlu Yıldırım karşılaşması hangi kanalda?

Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu bugün canlı yayında karşı karşıya gelerek İstanbul’u konuşacak. Canlı yayın saat kaçta olacak? Hangi kanal yayınlayacak?

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayın saat kaçta? İmamoğlu Yıldırım karşılaşması hangi kanalda?

Tüm Türkiye nefesini tuttu bu akşamki Binali YıldırımEkrem İmamoğlu karşılaşmasını bekliyor. Özel olarak hazırladığımız içeriğimizde bu canlı yayın hakkında merak edilen tüm detayları bulabilirsiniz. Bu akşamki canlı yayın Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Programın moderatörlüğünü gazeteci İsmail Küçükkaya yapacak. 23 Haziran seçimlerine 1 hafta kala Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım ile Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu canlı yayında seçim vaatlerini sıralayacak.

BİNALİ YILDIRIM EKREM İMAMOĞLU KARŞILAŞMASI CANLI YAYINI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Son yılların en çok izlenilecek canlı yayını bu akşam saat 21:00’da başlayacak. Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu canlı yayını A HABER, NTV, TRT HABER, KANAL 7, CNN TÜRK VE FOX TV kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Ayrıca canlı yayın Harbiye’deki Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

NASIL BİR YAYIN OLACAK?

Gazeteci İsmail Küçükkaya yayının formatıyla ilgili şu ifadelerde bulunmuştu;

Yaklaşık 18-20 adet soru hazırladım. Bunlar her iki konuğuma soracağım sorular olacak. Ayrıca her ikisine de ayrı ayrı soracağım 3’er soru var. Konularımız bellidir, seçim ve İstanbul… Sadece benim değil halkın merak ettiği, cevap aradığı soruları hazırladım. Elimde kronometre olacak ve her soruya 3 dakikalık cevap hakkı tanıyacağım. Bir sorun beklemiyorum.