SON TV

Bir Aile Hikayesi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mahur, gerçekleri öğreniyor! Bir Aile Hikayesi 3. son bölüm izle!

Bir Aile Hikayesi 3. son bölümü ile dün akşam FOX Tv ekranlarında izleyenleriyle buluştu. Bir Aile Hikayesi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Aile Hikayesi 4. yeni bölüm fragmanında evlatlık olduğunu öğrenen Mahur, anne ve babası ile yüzleşiyor. Bir Aile Hikayesi 4. yeni bölüm fragmanına Cem ve Reyhan'ın söylediği "Annenin karnında büyümedin oğlum, kalbinde büyüdün!” sözü fragmana damgasını vurdu. Bir Aile Hikayesi 3. son bölümü ve 4. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mahur, gerçekleri öğreniyor! Bir Aile Hikayesi 3. son bölüm izle!

Bir Aile Hikayesi, FOX TV’de dün akşam 3. bölümü ile ekrana geldi. Yayınlandığı günden beri sevilen ve takip edilen Bir Aile Hikayesi, 3. bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. 3. bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı ekrana geldi.

Bir Aile Hikayesi 3. bölümde; Ardan geçen 8 yılın ardından Cem ve Reyhan’ın mutluluğunun üzerine gölge düşmeye başlar. Cem yaşanan sıkıntılardan sonra bambaşka biri olup çıkıyor. Mahur, babasını en iyi doktorlardan birine götürmek için onu ikna etmeye çalışırken doktorun söyledikleri karşısında adeta yıkılıyor. Babasına işlerin umduğu gibi gitmediğini ancak bu işin peşini bırakmayacağını söyler. Bu arada Beste’nin Erdem’e yaptığı itirafı duyan Berk şoke oluyor. Haberimizden Bir Aile Hikayesi 3. İlk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

BİR AİLE HİKAYESİ 3. SON BÖLÜM İZLE

BESTE: BABAM BENİM YÜZÜMDEN ÖLDÜ

Bir Aile Hikayesi 3. son bölümde Beste, arkadaşı Erdem ile abisinin davetli olduğu partide içkiyi fazla kaçırınca gözyaşları içinde Erdem’e ‘Babamı ben öldürdüm. Babam benim yüzümden öldü’ der. Bunu duyan Berk şoke oluyor. Bir Aile Hikayesi 4. yeni bölümde Berk, Beste’ye nasıl tepki verecek? Babaları nasıl öldü? Gelecek hafta 4. yeni bölümde öğreneceğiz.

Bir Aile Hikayesi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Aile Hikayesi 4. yeni bölüm fragmanında evlatlık olduğunu öğrenen Mahur, anne ve babası ile yüzleşiyor. Onu sevdiklerini anlatan Cem ve Reyhan’ın söylediği “Annenin karnında büyümedin oğlum, kalbinde büyüdün!” sözü fragmana damgasını vurdu. Yayınlanan 3. bölümde ise; Mahur babası Şakir’i doktora gitmesi için ikna etmeye çalışırken o iyileşme umudu olmadığı için randevuya gitmemek için direniyor. Mahur, doktorun sözlerinin ardından babasını daha yakından tanıyabilmek için bir adım daha atıyor. Berk, patronuyla yaşadığı tatsızlığın ardından işine geri dönmek için onun da olduğu bir partide özür dilemek için Beste’nin yardımına ihtiyaç duyuyor. Beste ise ‘havalı’ insanların olduğu o partide Erdem ile birlikte çok güzel zamanlar geçirirken gecenin sonunda annesine, kardeşlerine ve babasına çok kötü bir şey yaptığını gözyaşlarıyla itiraf ediyor. Peki Bir Aile Hikayesi 3. bölümde başka neler yaşandı?

BİR AİLE HİKAYESİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 3. BÖLÜM ÖZETİ…

Mahur’un evinde sabah kahvaltıya otururlar. Şakir de onlarla birliktedir. Masada Reyhan ve Şakir arasındaki gergin haller dikkat çeker. Cem sabahın erken saatlerinde Reyhan’ın yanına gelir. Reyhan nereye gittiğini sorunca o da işe gideceğini ve patronundan 1 ay izin isteyeceğini söyler.

MAHUR: HOŞGELDİN NEDİM AMCA

Kahvaltı devam ederken Mahur’un kapısı çalar. Şakir çok gerilmiştir. Gelen kişi Nedim’dir. Çocuklar dedelerine koşup sarılırken Mahur “Nedim amca hoşgeldin” der. Reyhan’ın annesi ikizlerle beraber üçüncü çocuğu evlat edindikleri için Reyhan’a veryansın eder. Reyhan Cem’in annesinin bu sözlerini duymasından çok endişelenir ve onu uyarır.

BİR AİLE HİKAYESİ 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ŞAKİR: BEN ÇOK YORULDUM

Mahur, babası Şakir’in evden ayrıldığını anlar ve peşinden gider. Babasının hastalığı için en tanınmış doktorlardan birinden randevu ayarlamıştır. Şakir gitmek istemediğini söyleyince Mahur deliye döner. Mahur’un öfkesi çok büyüktür. Şakir’in “boş yere çabalıyorsun çok yoruldum” sözlerine karşılık “Ne yapmaya çalışıyorsun, sen ölmek mi istiyorsun. Ben o randevuyu ayarlamak için ülkenin en gıcık adamlarından birinin karşısına çıktım, yorulmadım sen randevuya gitmeye mi yoruluyorsun” der.

MAHUR’U YIKAN SONUÇ

Şakir hiç bir işe yaramayacağını söylese de Mahur kararlıdır. “Ya yararsa” diyerek onu ikna eder. Doktor yapılan testlerin neticesini açıkladığında durum tam da Şakir’in söylemek istediğinin aynısıdır. Hastalık bütün vücuduna yayılmıştır. Mahur doktorun sözleri karşısında şoke olur.