SON TV

Bir Aile Hikayesi’nin Beste’si Elçin Afacan kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisi oyuncularından Elçin Afacan kimdir? FOX Tv ekranlarında yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde Beste karakterini canlandıran Elçin Afacan, izleyenler tarafından merak ediliyor. Bir Aile Hikayesi'nin Beste'si Elçin Afacan kimdir? İşte Elçin Afacan'ın biyografisi...

Bir Aile Hikayesi’nin Beste’si Elçin Afacan kimdir?

Bir Aile Hikayesi dizisinin oyuncularından Elçin Afacan, izleyenler tarafından merak ediliyor.

Bir Aile Hikayesi Beste (Elçin Afacan) kimdir?

Kült dizi ‘This Is Us’ın uyarlaması olan ‘Bir Aile Hikayesi’ yayın hayatına başladığı günden beri sevilerek izleniyor. FOX Tv’de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde yer alan oyuncular da izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Bir Aile Hikayesi’de Beste karakterini canlandıran Elçin Afacan kimdir? Bir Aile Hikayesi Beste (Elçin Afacan) kaç yaşında ve hakkında merak edilenler…

Mahir, Berke ve Beste 3 kardeşi canlandırıyor. Mahir, Cem ve Reyhan’ın aynı gün evlat olarak aldıkları çocuktur. Üçüz kardeşlerden Beste, Küçük yaşlardan beri fazla kilolarını kendine sıkıntı edinen Beste güzelliğinin farkında değil.

ELÇİN AFACAN KİMDİR?

1991 yılında doğan Elçin Afacan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur…

2016 yılında Görevimiz Komedi isimli yarışmada yarışmıştır. 2016 yılında rol aldığı İçerde dizisi Elçin Afacan’ın ilk dizi projesidir. 2016 yılında katıldığı Görevimiz Komedi yarışmasında oldukça beğenilmiştir.

2017 yılında başrollerinde Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Ayşe Çiğdem Batur‘un rol aldığı Deli Gönül isimli dizide rol almıştır.

İçerde ve Deli Gönül dizilerinde rol alan oyuncu son olarak Bir Aile Hikayesi dizisinde ‘Beste Güneş’ karakterine hayat vermiştir.

Elçin Afacan dizi oyunculuğunun yanı sıra, tiyatro sahnesinde de rol almaktadır.

Oynadığı Diziler

Deli Gönül – 2017
İçerde – 2016
Görevimiz Komedi – 2016

Burcu : Oğlak
Boyu : 168 cm
Kilo : 65 kg

Beste Güneş karakteri hakkında: Çocukluğundan beri en büyük sıkıntısı fazla kiloları. Güzelliğinin, kendi kıymetinin farkında değil. Ne annesi kadar iyi bir anne olacağına, ne de babası kadar özel bir adam bulacağına inanıyor. Kendini sevmeyi bir becerebilse her şeyi başarabilecek ama farkında değil.

BİR AİLE HİKAYESİ KONUSU

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun kaleme aldığı, Amerika’nın 1 numaralı drama serisi ‘’This Is Us’’ın uyarlaması olan ve merakla beklenen “Bir Aile Hikayesi” dizisinin afişi yayınlandı.

Çekimleri son hız devam eden dizide Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan’a, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Seren Şirince gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile izleyiciyle buluşmak için gün sayan ‘Bir Aile Hikayesi’ Cumartesi akşamı FOX’ta.

0/5 (0 Reviews)