SON TV

Bir Litre Gözyaşı dizisinde büyük değişiklik! Sanem Çelik diziden ayrıldı!

Bir Litre Gözyaşı dizisinde köklü bir değişikliğe gidiliyor. Miray'ın annesini oynayan Sanem Çelik diziden ayrılacak. Miray Daner, Tolga Tekin, Mert Yazıcıoğlu ve Sanem Çelik’in baş rolünde oynadıkları Bir Litre Gözyaşı dizisi, sezon arasından sonra bambaşka bir konseptle geliyor.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde büyük değişiklik! Sanem Çelik diziden ayrıldı!

Bir Litre Gözyaşı dizisinde büyük değişiklik! Dizi, artık yeni konseptiyle ekrana gelecek! Bir Litre Gözyaşı’nda Cihan’ın annesi Figen’i oynayan Sanem Çelik diziden ayrıldı! Kanal D’nin sevilen dizisi Bir Litre Gözyaşı artık bambaşka bir şekilde ekrana gelecek! Gençlik dizisine dönüştürülen Bir Litre Gözyaşı dizisindeki değişiklikler merakla bekleniyor.

Son olarak 13. bölümü ekrana gelen Kanal D’nin dizisi, artık gençlik dizisi olacak. Verilen 3 haftalık aranın ardından yeniden ekrana gelmeye başlanacak olan dizi, geçtiğimiz sezon ekrana gelen Adı Efsane dizisinde olduğu gibi, konsept değişikliğine gidilip gençlik dizisi olarak devam edecek.

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Medyapım ve MF Yapım imzalı projenin ekran yolculuğuna gençlik dizisi konseptiyle devam edeceği ortaya çıktı. Bu gelişme sonrası Sanem Çelik’in de 13. bölüm itibariyle “Bir Litre Gözyaşı” dizisine veda ettiği öğrenildi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrıldıktan sonra “Bir Litre Gözyaşı” projesine başlayan Sanem Çelik, ölümcül bir hastalıkla mücadele eden Cihan (Miray Daner) karakterinin annesi Figen’i canlandırıyordu.

ETİKETLER: