SON TV

Bizim Hikaye 62. son bölümde Elibollar’a yeni biri katılıyor! Bizim Hikaye 62. son bölüm izle

Bizim Hikaye dizisinin 62. son bölümü FOX TV'de yayınlandı. Bizim Hikaye'nin 62. son bölümü izleyenleri ekran başına kilitledi. Bizim Hikaye 62. son bölümde; Fikri ve Ersin’in yalanı ortaya çıkıyor. Rahmet’in gidişi herkesi çok üzüyor. Deniz yine yapacağını yapıyor. Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki Bizim Hikaye 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bizim Hikaye 62. son bölüm izleme linki...

Bizim Hikaye 62. son bölümde Elibollar’a yeni biri katılıyor! Bizim Hikaye 62. son bölüm izle

Bizim Hikeye 62. bölüm izle! Fox TV’nin merakla takip edilen dizisi Bizim Hikaye, nefes kesen 62. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Barış’ın kurtardığı mahkum ünlü mafya babası Murtaza çıkıyor.Para almak için gittiği evde Murtaza’nın yeğeninin ölümüne sebep olan Fikri kaçmak zorunda kalıyor.Filiz ve Barış onu kurtarmak içi Tekirdağ’a gidiyorlar.Nihal olanlardan dolayı pişman olduğunu ve Savaş ile beraber Amerika’ya gitmek istiyor.Cemil soruştırma sonunda Polislikten ihraç ediliyor. Soluğu Barış’ın yanında alan Cemil bütün öfkesini ona kusuyor.Filiz borçları ödemek için para ararken Murtaza’nın yolladığı hediye ihtiyaçları karşılıyor. Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümü izlemek isteyen izleyiciler araştırma yapmaya başlıyor. Bizim Hikeye 62. son bölüm izle!

Bizim Hikaye 62. son bölümde; Fikri’nin sebep olduğu ölüm sonrasında Elibollar yollara düşüyor. Cemil ve Çiçek kahvehanede işlerin başına geçmeye karar veriyor. Fikri’nin abisi olduğunu öğrenen Filiz ve çocuklar büyük şok yaşıyor. İşte, Bizim Hikaye son bölüm izleme linki ve Bizim Hikaye 63. yeni bölüm fragmanı!

Bizim Hikaye dizisinin 62. son bölümünde; Elibollar ve Barış, Tekirdağ’a doğru yola çıktıklarında hayat onlar için hiç de kolay değildir. Barış’la Filiz zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken bir yandan da Minibollarla uğraşmaktadırlar. Üstelik bir de kuzen işin içine katışır. Bizim Hikaye’den yeni bir fragman yayınlandı mı merak ediliyor…

BİZİM HİKAYE 63. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bizim Hikaye 63. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebileceksiniz.

BİZİM HİKAYE 62. SON BÖLÜM İZLE

Çocuklar yaşadıklarından kötü etkilenmiştir ve sakinleştirilmeleri çok zordur. Barış onları tekrar normale döndürmek için ilginç bir oyun başlatır. Başlarda işe yarayan oyun sayesinde her şey kısa süreliğine yoluna girer. Tam tükendikleri noktada bu sefer de karşılarına Zihni’nin oğlu Ersin çıkar. Ersin pastırma işinden erken yaşta zengin olmuş tatlı bir gençtir.

BİZİM HİKAYE YENİ FRAGMAN

Tüm sıkıntıların üstüne onun ortaya çıkışı, Elibollar için ilaç gibi gelir. Her şey onlar için gerçek olamayacak kadar güzeldir. Bu sırada İstanbul’da da Murtaza deli gibi Fikri’yi aramaktadır ve kolay kolay vazgeçmeyeceği bellidir.
Tufan, Çiçek ve Cemil, Murtaza’dan kurtulmaya çalışırken, en çaresiz kaldıkları anda imdatlarına sürpriz bir isim yetişir. Planları tam başarıya ulaşacağı sırada her şey bir kez daha alt üst olacaktır.

 

ETİKETLER: