SON TV

Black Mirror 5. sezonun ne zaman başlayacağı belli oldu! İşte Black Mirror 5. sezon fragmanı

Black Mirror izleyenlerine güzel haber! Netflix'in en çok izlenen dizilerinden Black Mirror'un 5. yeni sezon tarihi belli oldu. Black Mirror 5. yeni sezon fragmanı yayınlandı. İşte Black Mirror 5. sezon fragmanı ve yayınlanacağı tarih...

Black Mirror 5. sezonun ne zaman başlayacağı belli oldu! İşte Black Mirror 5. sezon fragmanı

Black Mirror 5. sezonu dört gözle bekleyenlere müjde! Hasret bitti… Black Mirror 5. sezon başlıyor…
Merakla beklenen Black Mirror 5. sezon fragmanı yayınlandı..

Black Mirror 5. sezonun ne zaman başlayacağı belli oldu. Dizi ve film platformu Netflix’in en çok izlenen dizilerinden olan Black Mirror’un 5. yeni sezon tarihi belli oldu.

BLACK MİRROR 5. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Black Mirror 5. yeni sezon, 5 Haziran 2019’da Netflix’te olacak. Sıra dışı bir dizi serisi olan Black Mirror’un 5. yeni sezonu 3 bölümden oluşacak.

Fragmanı yayınlanan yeni sezonda toplam 3 hikayeden oluştuğu belirtiliyor. Black Mirror 5. yeni sezon fragmanında da toplam 3 bölümden alındığı anlaşılan görüntüler yer alıyor. İşte Black Mirror 5. yeni sezon fragmanı…

BLACK MİRROR HAKKINDA

Black Mirror, genel olarak ileri teknolojinin insan hayatına olan etkilerini konu alıyor.

Black Mirror, İngiliz Channel 4 kanalında yayınına 2011 tarihinde başlayan dizidir. Kazandığı başarı ve popülaritesi sonrasında 2015 yılında Amerikan Netflix tarafından yayın hakları satın alınmıştır. 2016 itibarıyla bu yeni yayın ağı üzerinden sunulacaktır. Dizinin yapımcılığını Barney Reisz, yönetici yapımcı görevlerini ise Charlie Brooker ve Annabel Jones yürütmektedir.

Dizinin kazandığı başarı sonrasında ünlü bilim kurgu yazarı Stephen King beğenisini ifade etmiş; oyuncu Robert Downey, Jr. ise “The Entire History of You” adlı bölümü film olarak çekmeyi düşündüğünü açıklamıştır.

BLACK MİRROR MİNİ DİZİ SERİSİ BAŞLADI

Black Mirror mini dizi Netflix’in Latin Amerika YouTube kanalı üzerinden yayınlanaıyor. Mini dizi sayesinde dizinin yeni sezonuna olan ilginin artacağı düşünülüyor. Black Mirror mini dizi içinde birkaç YouTube yıldızı da yer alıyor.

Tıpkı ana sezon gibi, mini diziler de toplam da üç bölüm olacak. İlk bölüm 26 Mayıs günü yayınlandı. Diğer iki bölümün yayın tarihleri ise 2 Haziran ve 6 Haziran. Bu arada Black Mirror 5. sezon başta da dediğimiz gibi 5 Haziran’da yayınlanacak. Dizinin ‘Smithereens’, ‘Rachel, Jack and Ashley, too’ ve ‘Striking Vipers’ olmak üzere üç bölümü bulunuyor. İlk bölümde bir taksi şoförünü izleyeceğiz, ikinci bölümde ise kahramanımız yalnız bir genç. Sezonun son bölümünde de iki üniversite öğrencisinin hayatlarının değişimine tanık olacağız.

BLACK MİRROR KONUSU

Modern toplumun ve bu toplum içindeki bireyin sorunlarını, yeni teknolojilerin getirdiklerini ve mevcut dünya düzenindeki siyaset, medya, sanat ilişkilerini yer yer hiciv ile yer yer de bilim kurgu ögelerine başvurarak yorumlamaktadır. Dizinin yapımcısı Charlie brooker dizi hakkında “her bölüm farklı oyuncu kadrosu, farklı mekan ve hatta farklı gerçeklik algısına sahip; fakat hepsi hem günümüzdeki yaşam tarzımız hem de hoyrat isek 10 dakika içerisinde yaşayabileceğimiz şeyler hakkında” demiştir.

ETİKETLER: