SON TV

Bodrum sular altında! Yağış Bodrum’u felç etti, araçlar sürüklendi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşanan sel felaketi hayatı felç etti. Sel esnasında çekilen video görüntüleri ise izleyenleri hayrete düşürdü.

Bodrum sular altında! Yağış Bodrum’u felç etti, araçlar sürüklendi

Muğla’nın Bodrum ilçesinde etkili olan yağış sabah saatlerinin ardından öğlen etkisini arttırınca hayat felç oldu. Yoğun yağış ardından ilçede birçok araç ve ev hasar gördü. Sel kuvvetini arttırdıkça peşinde süreklediği araç ve eşya sayısı da arttı. Bodrum adeta sular altına gömüldü.

BODRUM SULAR ALTINDA

Turizm için önemli bir yer olan Bodrum’da yaşanan bu sel baskını ardından alınmayan önlemler gündeme getirildi. İtfaiye ve yardım ekipleri yoğun mesai yaptı. Sel nedeniyle zarar gören ev, iş yeri ve araçlarla ilgili kurtarma çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

ZOR ANLAR YAŞANDI

Yağmurun zaman zaman doluya dönüşmesiyle zor anlar yaşayan Bodrum halkı çare aradı. Yağmurun ve selin ilk başlarında yolda kalan araç sürücüleri çok zor anlar yaşadı. Sele kapılıp sürüklenen araçtaki şoförler ve yolcular panik yaşadı. Bodrum’da selin yanı sıra bir de hortum görüldü. Hortum ardından etkisini sürdüren yağış hayatı olumsuz etkilerken yaşanan anlar insanlar tarafından telefon kamerasına alındı.

Arabaların sürüklendiği, insanların bele kadar suya battığı Bodrum’da yaşam hala normale dönmedi. İşte insanların zor anlarda çektiği ve sosyal medyadan paylaştığı o videolar…

ETİKETLER: