SON TV

Çarpışma 20. son bölümde Kadir Cansız’ı öğreniyor! (Çarpışma 20. son bölüm izle)

Çarpışma 20. son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Show TV’de bu akşam 20. son bölümü ile seyirci karşısına çıkan Çarpışma'da; Kadir, Cansız'ı elinde tutarken Veli de Zeynep'e Kadir'e bir an önce ulaşması gerektiğini yoksa Kadir'in babasını öldüreceğini söylüyor. Çarpışma 20. son bölümde Zeynep Asiye'ye Cansız'ın Kadir'in elinde olduğunu itiraf ediyor. Cansız ve Kadir'in yüzleşmesinde Cansız'ın sözleri Kadir'i derinden sarsıyor. Çarpışma 20. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Çarpışma 20. son bölümde Kadir Cansız’ı öğreniyor! (Çarpışma 20. son bölüm izle)

Çarpışma 20. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Veli, ailesinin katledilmesi emrini veren ismin Cansız olduğunu öğreniyor. Kadir, silahını Zarif zannettiği Cansız’a doğrultuyor ve Veli’ye o kritik soruyu soruyor. Kadir, Cansız’ı alıkoyuyor. Zeynep, Haydar’a Cansız’ın Kadir’in babası olduğunu itiraf ediyor. Cemre Kerem’e hayatına bir adamın girdiğini söylüyor. Kadir bir kez daha Cansız ile karşı karşıya geliyor. Peki, Çarpışma 21. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz…

ÇARPIŞMA 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çarpışma 21. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayıncı kuruluş yayınlar yayınlamaz aşağıdaki sayfadan izleyebilirsiniz…

ÇARPIŞMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 20. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kadir arabasında bomba olduğunu anlayınca Zeynep, Cemre ve Kerem’i kurtarmak için hamle yapar. Ancak bomba büyük bir gürültü ile patlar. Kadir patlamanın etkisiyle karısını ve kızını kaybettiği bombalı saldırıyı hatırlar. Ivan Kadir’in arabası yerine başka bir arabanın patlamasıyla şok geçirir.

CANSIZ: OĞLUMU KİMSE ÖLDÜREMEZ!

Bombayı başka araca naklettiren Cansız’dır. Cansız’a neler olduğunu soran Ivan’a karşılık olarak, “Sen bir adım sonrasını hesaplarsın ama ben 11 adım sonrasını hesaplarım. Şimdi olay şu; kimse benim oğlumu öldüremez” der. Veli ailesinin öldürülmesinden sorumlu olan Ivan’ın yanına gelerek onunla yüzleşir.

KEREM YAKUP’U BULUYOR

Veli, Ivan’dan intikam almak için yaptığı planı Kadir’e açıklar. Kadir, Ivan’ın onu parçalayacağını söyler. Veli de Ivan’ı kendisinin öldüreceğini üstüne basa basa söylerek Kadir’den zamanında yetişmesini ister. Bu arada Kerem de Meral’i hırpalayan Yakup’u bulur. Yakup’a sağlı sollu yumruklarla saldırıp altına alan Kerem ona Meral’e nasıl kıydığını sorar. Ardından da Meral’in yerini öğrenir.

IVAN’DAN KORKUNÇ İTİRAF

Kadir, Veli’nin bulunduğu yere gelir. Veli, Ivan’ın yaptığı işkence yüzünden kendinden geçmiş bir haldedir. Kadir ve Ivan kapışmaya başlar. Ivan Kadir’in işini bitirdiğini sanırken Kadir yerden son bir hamlayle kalkar ve Ivan’a yeniden saldırır. İkisinin kapışmasında galip gelen Kadir olur. Bu sırada Ivan’ın adamlarından bir yanında Zeynep ile çıkagelir. Kadir şoke olur. Ivan silahını Veli ve Kadir’e doğrultur. Bu sırada Ivan’ın adamı Veli’ye ailesinin ölüm emrini verenle onu koruyan kişinin aynı olduğunu söyler. Bu itiraf Veli ve Kadir’e büyük bir şok olur. Veli bu ismin Cansız olduğunu anlamıştır.

ÇARPIŞMA 20. SON BÖLÜM İZLE

CANSIZ KADİR’İ BİR KEZ DAHA KURTARIYOR

İşte tam bu sırada Cansız’ın keskin nişancı silahını ateşler. Ivan ve adamlarını öldürür. Kadir, Zeynep ve Veli’yi de son anda ölümden kurtulmuştur. Ardından Cansız ve adamları ortaya çıkar. Kadir Zarif olduğunu sandığı Cansız’a öfke dolu bakışlarla bakar.

KADİR’DEN VELİ’YE KRİTİK SORU!

Kadir silahını çekerek Cansız’a doğrultur. Veli’ye “Cansız bu adam mı?” diye sorar. Zeynep korku dolu gözlerle Veli’ye bakar. Kritik an gelmiştir. Veli’nin ağzından çıkacak söz, Cansız’ın ölüm fermanıdır. Ancak Veli, karşısındaki ismin Cansız olmadığını söyler.

MERAL’DEN ŞOKE EDEN İNTİKAM

Meral kendisini döven ve ağır işkenceler yapan Yakup’un olduğu eve gider. Yakup’u sopayla döver. Aldığı darbelerle yere yıkılan Yakup’un sonu gelmiştir. Meral yanında getirdiği benzin dolu bidonu evin her yerine boşaltır ve evi ateşe verir.