SON TV

Çarpışma’da nefes kesen 6. son bölüm finali! Zeynep, kocası Galip’i vurdu! (Çarpışma 6. son bölüm izle)

Show Tv'nin iddialı dizisi Çarpışma, nefes kesen 6. bölümüyle ekranlara geldi. Çarpışma'nın 6. son bölüm finalinde, Zeynep'e kızını kurtarması için tek yol veren Veli, Galip'i öldürmesini istedi. Zeynep ise gözyaşları için tetiğe bastı ve kocası Galip'i vurdu. Çarpışma 6. son bölüm izle

Çarpışma’da nefes kesen 6. son bölüm finali! Zeynep, kocası Galip’i vurdu! (Çarpışma 6. son bölüm izle)

Çarpışma dizisinin 6. son bölümü yayınlandı. Çarpışma’nın dün akşam yayınlanan 6. son bölümünde final sahnesi izleyenleri ekrana kilitledi. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz’ın paylaştığı Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Çarpışma 6. son bölümünde final sahnesiyle nefes kesti. Diziye Veli’nin, Kadir ve Zeynep’e kurduğu tuzak damga vurdu. Çarpışma dizisinin 6. son bölümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

ÇARPIŞMA 6. SON BÖLÜM İZLE

VELİ VE KADİR’İN ARASINDAKİ HUSUMETİN NEDENLERİ ORTAYA ÇIKTI

Çarpışma’nın 6. son bölümünde Veli ve Kadir arasında geçmişte yaşananlar ekrana geldi. Veli’nin ailesinin nasıl katledildiği, neden yasa dışı işlere bulaştığı ve Kadir’le arasındaki husumetin nedenleri ortaya çıktı.

ÇARPIŞMA 6. SON BÖLÜMDE ZEYNEP KOCASINI VURDU

Çarpışma’nın 6. son bölüm final sahnesinde ise büyük bir şok yaşandı. Zeynep’e kızını kurtarması için tek yol veren Veli, Zeynep’ten Galip’i öldürmesini istiyor. Zeynep bu isteği başta reddetse de çekine çekine silahı alıyor. Galip’i öldüremeyeceğini söyleyen Zeynep bir anda namlunun ucunu Veli’ye çeviriyor. Zeynep tetiği çekiyor ama silah boş olduğu için patlamıyor. Zeynep’in yaptığı bu oyun sonrası iyice çıldıran Veli, Zeynep’in boynuna sarılıyor. Zeynep’in elinden silahı alan Veli, içine mermileri yerleştirip Zeynep’in silahını Galip’e çeviriyor. Zeynep’in istemeyen tavrını gören Veli, adamını arayıp Zeynep’e kızının üstünden yükleniyor. Kızını kurtarmak için bunu yapmak zorunda olan Zeynep ise gözyaşları için tetiğe basıyor.

VELİ’DEN KADİR’E BÜYÜK TUZAK

Zeynep’i takip eden Kadir, Veli’nin mekanına kadar geliyor ama onu büyük bir sürpriz bekliyor. Kadir’in ve ekibinin karşısına bir ordu adam çıkaran Veli, Kadir’in üstüne gidiyor. Kimsede silah olmadığını gören Kadir ise silahını beline takıp attığı tekme ile sokak kavgasını başlatıyor. Bu arada Veli ise Zeynep ile ilgilenmek için mekanına dönüyor.