SON TV

Cem Yılmaz’ı izlemeye giden 9 aylık hamile Fahriye Evcen korkuttu!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Cem Yılmaz’ın gösterisini izledi. Bebeğini kucağına almak için gün sayan güzel oyuncu, “Çok güldük. Sonlarına doğru Karan beni zorladı. Çok tekmeledi” dedi. .

Cem Yılmaz’ı izlemeye giden 9 aylık hamile Fahriye Evcen korkuttu!

Burak Özçivit ve hamile eşi Fahriye Evcen, korka korka Cem Yılmaz’ı seyretti… Gösteri sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, esprileri çok beğendiklerini ve çok güldüklerini belirtti. Güzel oyuncu Evcen, “Gösterinin sonlarına doğru Karan biraz beni zorladı. Çok tekmeledi” şeklinde konuştu.

Hamile olan Fahriye Evcen, Cem Yılmaz’ı izlemeye gitti. Çıkışta eşi Burak Özçivit’le kamera karşısına geçen oyuncu, gelirken tereddüt ettiğini söyledi.

Doğumuna sayılı günler kalan Fahriye Evcen dün akşam eşi Burak Özçivit’le birlikte Cem Yılmaz’ın yeni gösterisini izlemeye gitti. Çıkışta magazin muhabirleri ünlü çifte “Cem Yılmaz’ın güldürme, güldürme doğuracağım” esprisini hatırlattı.

Cem Yılmaz’ı izlemeye giderken biraz tereddüt ettiklerini belirten ünlü çift, “Valla tekmeledi, son dakikaları biraz zor geçti. Malum az kaldı” diyerek gülmeye başladı.

ÇOCUKLARININ İSMİ: KARAN

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit doğacak oğullarına Karan ismini koyacak. Bu isimle henüz doğmadan Instagram hesabı açan çift oldukça konuşulmuştu. Burak Özçivit konuyla ilgili “Sosyal medyada bir sürü sahte hesap oluyor. Bunların önüne geçmek ve kimse profil oluşturmasın diye yaptık. Farklı bir nedeni yok” demişti.

‘HAZIRLIKLARI YAPTIK’

Başta biraz çekindiklerini söyleyen Özçivit ise “Gösteriyi izlemeye gidiyoruz inşallah oradan da hastaneye doğuma gitmeyiz diye düşündük” açıklamasında bulundu. Anne olmasına sayılı günler kalan Evcen, hamilelik süreciyle ilgili de konuştu. Hamilelik boyunca eşi Burak Özçivit’in kendisine hep destek olduğunu söyleyen Fahriye Evcen, “Tüm hazırlıklarımızı yaptık. Her şey yolunda… Karan’ı kucağımıza alacağımız günü bekliyoruz” diye konuştu. İkili, basınla yaptıkları muhabbetten sonra VIP araçlarına binerek, evlerine gitti.

Mutlu çift, bebekleri Karan’ı kucaklarına alacakları günü bekliyor.