SON TV

Çeyrek altın ne kadar oldu? (5 Ekim 2018 Çeyrek altın, tam altın ve gram altın fiyatları)

Altın fiyatları ile ilgili son dakika hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Döviz kurlarında yaşanan hareketlilik bu piyasaya olan ilgiyi biraz daha arttırmış bulunmakta. Altına yatırım yapacak olan vatandaşlar internet üzerinden altın fiyatları bugün ne kadar? sorusunu sıkça takip ediyor. Son zamanlarda inişli çıkışlı bir grafik sergileyen altın fiyatları ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde. İşte güncel gram altın, çeyrek altın, yarım ve tam altın fiyatları..

Çeyrek altın ne kadar oldu? (5 Ekim 2018 Çeyrek altın, tam altın ve gram altın fiyatları)

Altın fiyatlarındaki artış ve iniş için son dakika aramaları ve araştırmaları devam ediyor. Yatırım amacıyla sıkça tercih edilen altın fiyatları vatandaşlar tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Altın ülkemizde dolar ve euro’nun aksine daha çok benimsenen bir yatırım aracıdır. Hediyeleşmek içinde sıkça kullanılan altın fiyatları ile ilgili son dakika gelişmeleri ve anlık fiyatları haberimizde.

ALTIN FİYATLARI NE KADAR KAÇ TL?

Altın fiyatları ile ilgili en güncel ve doğru bilgileri sizler için derledik. Türkiye’de dolar ve euronun aksine daha çok benimsenen yatırım aracı ile ilgili son dakika gelişmeleri…

BUGÜN GRAM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Gram, altın fiyatları arasında çeyrekten sonra en çok tercih edilen türdür. Peki gram altın bugün ne kadar? Gram bugün 238,10 liradan alınırken, 238,19 liradan satılıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek, diğer türler arasında en çok tercih edilen altın türüdür. Özellikle düğünlerde ve yatırım aracı olarak kullanılan çeyrek altın bugün 386,90 liradan alınırken, 394,79 liradan satılıyor.

YARIM ALTIN SATIŞ FİYATI

Bu sabah itibariyle alış fiyatı 773,76 TL. Satış fiyatı ise 789,55 TL

TAM ALTIN FİYATI

Bu sabah itibariyle tam altın alış fiyatı rakamı 1.563,77 TL iken satış fiyatı 1.578 liradan işlem görüyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

1.592,00 TL’den alınırken, 1.608,00 TL’den satılıyor.

ETİKETLER: