SON TV

Çok Güzel Hareketler 2 | 13. yeni bölüm (ÇGHB 2 yeni bölüm tek parça izle)

Çok Güzel Hareketler 2 13. yeni bölümüyle izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği Çok Güzel Hareketler 2'nin 13. yeni bölümü tek parça halinde yayınlandı. Çok Güzel Hareketler 2 13. yeni bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Çok Güzel Hareketler 2 | 13. yeni bölüm (ÇGHB 2 yeni bölüm tek parça izle)

Çok Güzel Hareketler 2 13. yeni bölümü full izle tek parça… Kanal D ekranlarının fenomen oyunu Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 12 Mayıs Pazar günü 13. bölümü ile karşımızda. Tek parça HD ve tekrar izle seçeneklerini haberimizde bulabilirsiniz.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (ÇGHB 2) 13. bölüm İzle

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 dün akşam saat 20.00’de yayınlandı. Televizyonda izleme şansınız yoksa internet üzerinden de son bölümü izleyebilirsiniz. İnternette Çok Güzel Hareketler Bunlar Youtube kanalı ve Kanal D resmi internet sitesinden son bölümü reklamsız, tek parça ve HD izle seçenekleriyle seyredebilirsiniz.

Yılmaz Erdoğan ve genç oyuncu kadrosuyla her pazar günü ekranlara gelen Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 13. bölümü ile yayınlandı. Her anı kahkaha tufanına sahne olan oyunu izlemek isteyenler Beşiktaş Kültür Merkezi’ne akın ederken televizyon veya internetten seyretmek isteyen de çok sayıda kişi var. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 13. yeni bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 13. bölüm izle

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 13. BÖLÜM

İftar saatine az bir vakit kala açlığı başına vuran babanın komik halleri bu haftanın ilk skeci.Çılgın müzikler eşliğinde apaçi dansı yapan gençleri Atakan ve Safa’nın dış sesiyle izleyeceğiz.Bir telefon karıştırma olayı ve bırakılan gizemli bir mektup!

Alt Yapı’nın “Kadınlar Susarak Gider 2” skeci sürpriz sonlu.Ramazan sofrası pidesiz, pidesiz de fırın olmaz!

Beklenen pide fırından bir türlü çıkmayınca kuyruk alır başını gider, kahkahalar havada uçuşur.Kimseye hayır diyemeyen ve bu yüzden psikoloğa giden adamın doktorla imtihanına çok güleceksiniz.

Cebinde, tutmuş bir sayısal loto kuponu olduğundan habersiz, otobüs bekleyen adamın bir dış sesle değişen hayatı bu haftanın diğer bir komik skeci.

Ramazan ayına özel çekilen reklamların sizde klişe olduğunu düşünüyorsanız, reklamları bir de ÇGH yorumuyla izleyin!Birbirimizi Yemekteyiz’in hikayesi bu hafta Gıybet’in evinde suşi partisi ile devam edecek, ortalık karışacak.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 13. SON BÖLÜM İZLE

İftar saatine az bir vakit kala açlığı başına vuran babanın komik halleri bu haftanın ilk skeci.

Çılgın müzikler eşliğinde apaçi dansı yapan gençleri Atakan ve Safa’nın dış sesiyle izleyeceğiz.

Bir telefon karıştırma olayı ve bırakılan gizemli bir mektup! Alt Yapı’nın “Kadınlar Susarak Gider 2” skeci sürpriz sonlu.

Ramazan sofrası pidesiz, pidesiz de fırın olmaz! Beklenen pide fırından bir türlü çıkmayınca kuyruk alır başını gider, kahkahalar havada uçuşur.

Kimseye hayır diyemeyen ve bu yüzden psikoloğa giden adamın doktorla imtihanına çok güleceksiniz.

Cebinde, tutmuş bir sayısal loto kuponu olduğundan habersiz, otobüs bekleyen adamın bir dış sesle değişen hayatı bu haftanın diğer bir komik skeci.

Ramazan ayına özel çekilen reklamların sizde klişe olduğunu düşünüyorsanız, reklamları bir de Çgh yorumuyla izleyin!

Birbirimizi Yemekteyiz’in hikayesi bu hafta Gıybet’in evinde suşi partisi ile devam edecek, ortalık karışacak.