SON TV

Çukur 50. bölümde Yamaç kendisini vuranı söylüyor! Çukur 50. son bölüm (Çukur 2. sezon 17. bölüm) İZLE

Çukur dizisinin 50. son bölümü dün akşam ekrana geldi. Çukur yeni bölümde Yamaç kendisini vuranı açıklıyor. Dün akşam yayınlanan 50. son bölümde Yamaç kendisine geliyor ve Selim'e kendisini kimin vurduğunu açıklıyor. Çukur 50. son bölümün yayınlanmasının ardından 51. yeni bölümden ilk sahne de ekrana geldi. Çukur 50. son bölümü ve 51. bölüm tanıtımını haberimizden izleyebilirsiniz...

Çukur 50. bölümde Yamaç kendisini vuranı söylüyor! Çukur 50. son bölüm (Çukur 2. sezon 17. bölüm) İZLE

Çukur dizisinin heyecanla beklenen 50. bölümü dün akşam izleyicisiyle buluştu. Çukur 50. son bölümde (2. Sezon 17. Bölüm) Yamaç’ın hastanede hayat mücadelesi devam ederken Çukur’da da sular durulmayacak. Karakuzular Çukur’dan çıkmış olsa da Çukur’un çocukları arasındaki tansiyon giderek yükselecek.

Çukur 50. son bölümde Selim’le yüzleşen Sena, çok önemli bir gerçekle karşı karşıya kalacak. Oğlu Yamaç’ın başından bir an bile ayrılmayan Sultan’ın hastanede Meliha’yla yüz yüze gelmesi eski defterlerin açılmasına neden olacak. Cumali’nin, Vartolu Salih’e olan öfkesi dinmezken, ikisi arasındaki mücadele de büyüyecek. Mahallenin durumunu bizzat gören Vartolu, Cumali’den düzeni sağlamasını isterken kendisi de kontrolü elinden bırakmayacak. Çukur’da Mahsun, her yerde Çeto’yu ararken; Cumali ve Vartolu, Salih’in, başta Meke olmak üzere Çukur’un çocuklarıyla buluşma anı silah sesiyle kesilecek. Yamaç’ı kimin vurduğu gerçeğine de adım adım yaklaşılacak.

YAMAÇ UYANDI!

Çukur 50. son bölüm dün akşam yayınlandı. Yaşam savaşı veren Yamaç’ın gözlerini açtığı heyecan dolu 50. son bölümde, oğlunun haberini vermek için sevinçle dışarı çıkan Sultan, Meliha ve İdris’i el ele ve birlikte görünce şok yaşıyor. Yamaç’ın kendine gelmesiyle rahat bir nefes alan Selim, onu vuran kişinin peşine düşüyor. Çukur 50. son bölümde Yamaç’ın “Yüz tanıdık birinin yüzüydü. Bir dost yüzü, kardeş yüzü…” sözleriyle hainin içlerinden biri olduğunu öğrenen Selim şaşkınlığını gizleyemiyor. “Yamaç’ı kim vurdu?” sorusunun cevabını izleyiciler büyük bir merakla bekliyor.

Çukur 2. Sezon 17. Bölümünde (50. bölüm); Muhittin Abi’nin dükkanını toparlayan Cumali, Yamaç’ın uyandığı haberiyle mutlu oluyor. Hastanede ise Yamaç gözlerini açar açmaz karşısında Selim’i görüyor ve kendisini kurtardığı için teşekkür ediyor. Yamaç’ın her şeyi hatırlamadığını fark eden Selim, kendisine kimin sıktığını onu kimin pusuya düşürdüğünü hatırlayıp hatırlamadığını soruyor. Yamaç, Tanıdık bir yüz olduğunu söyleyince Selim Karakuzular’dan biri mi diye soruyor. Yamaç ise kendisini vuranın dost yüzü, kardeş yüzü olduğunu söylüyor.

ÇUKUR 50. SON BÖLÜM FULL İZLE

Çukur dizisinin 50. son bölümünün bitmesinin ardından 51. yeni bölümden ilk fragman (tanıtım) yayınlandı. Çukur 51. yeni bölümüyle 4 Şubat Pazartesi akşamı Show Tv’de yayınlanacak.

ÇUKUR 51. YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur 50. son bölümüyle ekrana geldi. Çukur’da mahalleyi karıştıran emirleri veren siyah yüzüklü kişinin kim olduğu merak uyandırdı

KARAKUZULAR GERİ DÖNDÜ!

Karakuzuları geri toplayan Çeto ve Mahsun, intikamlarını aldığını söylüyor. Mahalledekilerin birbirine düştüğünü söyleyen Çeto, olayları kızıştırmak için araya girip oyun kuruyor. Adamlarını yollatıp Ferhat’ın evine sıktırınca Ferhat silahını alıp arkadaşlarını topluyor. Olanları dışardan izleyen Medet ise Vartolu’yu arıyor.

ÇUKUR 50. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kavga etmeye hazırlanan Çukur çocuklarını engellemek isteyen Vartolu, “Koçovalı mı kesildin başımıza. Sana burada laf düşmez!” sözleriyle büyük bir şok yaşarken, Veysel’in yanına gittiği yüzüklü kişinin kim olduğu merak uyandırıyor. Çukur sokaklarında Cumali ve Vartolu’nun bir kez daha karşı karşıya geldiği heyecan dolu tanıtımda silahlar çekiliyor. Vartolu, Cumali’nin “Sen mi duruyorsun Koçovalıların karşısında?” sözleri karşısında altta kalmazken, ikilinin hesaplaşması gerilimi yükseltiyor.