SON TV

Çukur 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 53. son bölüm izle! (Çukur 2. sezon 20. bölüm)

Çukur 53. son bölüm izle! Show TV ekranlarının merakla takip edilen reyting rekortmeni dizisi Çukur, nefes kesen 53. yeni son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Çukur 53. son bölümde Koçovalılar Çukur'un kendilerine ait olduğunu karakuzulara anlatmak için yeni planlar devreye sokuluyor. İdris Koçovalı'nın evine dönmesi herkes tarafından mutlulukla karşılanıyor. Çukur 53. son bölümde İdris babanın Çukur'a dönmesi diziye damga vurdu. Çukur 54. yeni bölüm (2. sezon 20. bölüm) fragmanını ve 53. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz...

Çukur 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 53. son bölüm izle! (Çukur 2. sezon 20. bölüm)

Çukur 53.son bölümü ile Show TV’de seyirci karşısına çıktı. Çukur 2. yeni sezon 20. bölümde; Aliço’nun “Aile neredeyse, ev orasıdır!” sözleri İdris’i çok etkiliyor ve Çukur’a geri dönüyor. İdris bütün Koçovalı erkekelrine de ilk emrini veriyor. Koçovalıların elinde bulunan Yücel, “Benim yıllarımı aldılar, canlarını istiyorum!” sözleri Karakuzular’a olan intikam fitilini ateşliyor.

Çukur 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 2. sezon 21. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Çuıkur 2. sezon 21. bölüm fragmanı geldi mi? Ekranlarda rekorlar kıran Çukur 54. bölüm fragmanı yerine yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. Çukur 54. bölümden ilk sahne ekrana kitleyecek gibi görünüyor. İşte Çukur 54. son bölüm fragmanı sizlerle.

ÇUKUR 53. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

ÇUKUR 53. SON BÖLÜMÜ PUHU TV’DEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Çukur 54. son bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Show TV ekranlarında rekorlar kıran Çukur 54. bölümde neler yaşanacak? İşte Çukur 54. bölüm ilk sahne… (Çukur 2. sezon 21. yeni bölüm fragmanı)

ÇUKUR 53. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İdris, Sultan’ın Çukur’a dönmesinden sonra yalnız kaldığı evde yemek hazırlıyor. Bu sırada kapı çalar. Kapıyı açtığında karşısında Aliço’yu bulur. Aliço, İdris’e ona bir söz verdiğini söyler. Aynı dakikalarda Çeto ve Karakuzular Çukur’dadır. Yamaç ve Çeto’ya “Hazırlanın çok eğleneceğiz. Çukur’a hoş geldiniz” diyor.

Çukur’un dün akşam ekrana gelen 53. son (2. sezonun 20.bölüm) bölümünde Koçovalılar ve Karakuzular, bu sefer Çukur’da karşı karşıya geliyor. Aliço sayesinde İdris Baba da eski günlerdeki gibi takım elbisesini giyerek Çukur sokaklarına geri dönecek. Mahallede yeniden birlik duygusu oluşurken Koçovalılar, eski işlerini geri almak için harekete geçiyor.

Ancak her seferinde Karakuzularla karşılaşmaları işlerini zorlaştıracak. Yücel’i bir koz olarak kullanan Koçovalılar, Çeto ve Mahsun’un üstünde olan kişiye ulaşmak için çabalayacak. Çeto’nun geçmişine dair çıkan ilk izler Çeto’yu zor durumda bırakırken, yaşanacak sürpriz bir gelişme ekran başındakileri şoke edecek.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ÇUKUR 53. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 2. sezonun 19. bölümünde Yamaç ve İdris, Cumali ile Vartolu’nun sert çıkışlarına rağmen Çeto’nun Çukur’a dönme talebini kabul etti. Yamaç’ı vurduğu için kendi içinde büyük bir hesaplaşma yaşayan Metin, mahalle kahvesinde Yamaç’la yüzleşti. Yamaç ile Metin arasında yaşanan kardeşlik yemini ve Yamaç’ın Metin’i affettiği anlar, ekran başındakileri de derinden etkiledi. Bölümün final sahnesinde mahallenin kahvesi önünde Koçovalılar ile Karakuzuların karşı karşıya geldiği an seyircileri soluksuz bıraktı. Yamaç’ın yanında çok az adam gören Çeto’nun, “Bu mahalle kimin?” sorusu karşısında Çukur’un çocuklarının cevabı ağır oldu. Bir anda kahvenin yakınındaki binalardan aşağı dalgalanan Çukur bayrakları karşısında şoke olan Çeto’yu Yamaç, “Çukur’uma hoşgeldiniz!” sözleriyle karşıladı.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Halil Babür, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

Çukur Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Aras Bulut İynemli (Yamaç)

Aras Bulut İynemli (Yamaç)

Dilan Çiçek Deniz (Sena)

Dilan Çiçek Deniz (Sena)

Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu)

Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu)

Rıza Kocaoğlu (Aliço)

Rıza Kocaoğlu (Aliço)

Ercan Kesal (İdris Koçovalı)

Ercan Kesal (İdris Koçovalı)

Mustafa Üstündağ (Kahraman)

Mustafa Üstündağ (Kahraman)

Nebil Sayın (Muhittin)

Nebil Sayın (Muhittin)

Öner Erkan (Selim)

Öner Erkan (Selim)

Perihan Savaş (Sultan)

Perihan Savaş (Sultan)

Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini üstlendiği Gökhan Horzum’un senaryosunu yazdığı Çukur dizisi yeni sezonda show tv ekranlarında… Dizinin başrollerinde geçtiğimiz sezon İçerde’de başarılı bir performans sergileyen Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz paylaşıyor. .

Çukur Dizisi Konusu

Yamaç yıllar önce ailesini ve Çukur’u düşünerek her şeyi arkasında bırakıp yarınını düşünmediği bir hayatın içerisine atılmıştır. Karşısına en az kendisi kadar yaralı ve tehlikeli bir o kadar güzel genç bir kadın olan Sena çıkınca gerçek aşkı bulduğunu düşünmektedir. Sonsuza denk bu aşkın süreceğine inanan çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin tekrar girmesiyle kurdukları hayaller yıkılacaktır.