SON TV

Çukur yayın tarihi belli oldu! Çukur’da Yamaç’ı vuran belli oldu!

Çukur dizisinin ikinci sezon 16. yeni bölümü yani 49. bölüm ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Çukur 48. bölümde vurulan Yaman'ı kimin vurduğu da belli oldu. Kulisler bunu konuşuyor.

Çukur yayın tarihi belli oldu! Çukur’da Yamaç’ı vuran belli oldu!

Çukur dizisi Ocak ayının ilk üç haftası yayınlanmama kararı alması ardından tüm izleyiciler Çukur dizisinin yayın tarihinin ne zaman olduğunu merak ediyor. Çukur 49. bölüm ne zaman yayınlanacağı konusunda resmi bir açıklama gelmemesiyle birlikte Çukur’un 21 Ocak 2019 Pazartesi günü 49. bölümüyle yani 2. sezon 16. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkacağı öğrenildi.

YAMAÇ’I VURAN BELLİ OLDU!

Çukur 48. bölümde dizinin başrol oyuncusu Yamaç vurulmuştu. Yamaç’ı kim vurduğu konusunda kulisler çok fazla tartışmaya başladı. Çukur dizisi 2. sezon 16. bölümü yani 49. bölümde gün yüzüne çıkacak Yamaç’ı kim vurdu sorusunun cevabı belli oldu. Kulislerde konuşulana göre Yamaç’ı ya Kemal’in ağabeyi Metin ya da Celasun vurdu. Kulisler bu iki isim için konuşurken Metin’in Yamaç’ı vurma ihtimali izleyicileri şaşırttı. Yine Celasun’un da vurma ihtimali izleyicileri şaşkına uğrattı.

Çukur dizisi 49. bölümünün yayınlanması izleyiciler tarafından dört gözle beklenirken Çukur 49. bölüm fragmanı da heyecanla bekleniyor. Çukur dizisi bilindiği gibi 2018 yılına damga vurmuştu. Her bölümüyle milyonları ekrana kilitleyen dizi Pazartesi akşamları tüm izleyiciler tarafından heyecanla ve merakla izleniyordu.

Çukur dizisinin son bölümü 48. bölümde neler olmuştu? 

Çukur’da duyulacak ateş sesleri yeni ve çok daha büyük bir fırtınanın habercisi olurken yepyeni bir dönemi başlatacak! Karakuzular, yaşadıkları şoke edici kayıplardan sonra Çukur’dan çıkmak zorunda kalacaklar. “Koçovalılar, Çukur’u geri mi alıyor” sorusunun cevabının merakla bekleneceği bölümde, tansiyon bir an bile düşmeyecek. Karakuzular, Çukur’dan çıksa da Çukur’a kimseyi almamak için güçlerini sonuna kadar kullanacaklar. Yamaç, Saadet ve bebeğinin yaşadığını öğrenmesiyle, kardeşi Vartolu’ya destek olup onları kurtarmak için elinden geleni yapacak. Bu sırada Selim’in Cumali’nin karşısına çıkması duygu yüklü anlar yaşatacak. Koçovalılar uzun zaman sonra bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacak. Çukur’un ana karakterlerinden birinin beklenmedik anda vurulması Çukur’daki tüm dengeleri değiştirecek.

Çukur’da büyük şok!

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da 12.20 izlenme oranı (rating), 24.59 izlenme payı (share), AB’de 10.13 izlenme oranı (rating), 22,73 izlenme payı (share), Total’de ise 10.99 izlenme oranı (rating), 23.27 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu. İzleyiciler #aileherşeydir etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #aileherşeydir etiketi Twitter Türkiye’de 7 saat 15 dakika, dünyada 4 saat 10 dakika TT listesinde kaldı.

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünün finalinde nefesler tutuldu. Ersoy’la buluşacağını düşünen Yamaç, karşısında tanıdığı bir yüzü gördü ve kurşunlarının hedefi oldu. “Yamaç öldü mü?”, “Yamaç’ı kim vurdu?” sorularının cevabı büyük bir merakla beklenecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün üstlendiği ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde final sahnesi heyecan yarattı. Kapısının önünde küçük bir kutu süt bulan Cumali, heyecanla etrafına bakarken izleyiciler geçmiş günlere gitti. Cumali ile Selim arasındaki çocukluklarından kalan bir anı izleyen ekran başındakiler, bugüne döndüklerinde Selim ve Cumali’nin yıllar sonra karşı karşıya geldiklerini gördüler. Ağabeyinin karşısına çıkan Selim’in nasıl davranacağı ve Cumali’nin ne tepki vereceği merakla beklenecek.

ETİKETLER: