SON TV

Cumhuriyet Savcısı Adem Meral korona tedavisi görüyor

Büyükçekmece Cumhuriyet eski Başsavcısı ve Sakarya Cumhuriyet Savcısı Adem Meral korona virüse yakalandı. Yaklaşık 1 haftadır Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Meral, sağlığının iyiye gittiğini söyledi.

Cumhuriyet Savcısı Adem Meral korona tedavisi görüyor

Çin’den tüm dünyaya yayılan Covid-19 virüsü son zamanlarda yine yükseliş trendine girdi. Eski Başbakanlardan Binali Yıldırım sosyal medya hesabından eşi ile koronavirüs hastalığına yakalandığını açıklamıştı.

Geçtiğimiz hafta ise Hakimler ve Savcılar Kurulu’ndan çok önemli iki ismin de koronavirüs olduğu ortaya çıkmıştı.

CUMHURİYET SAVCISI ADEM MERAL DE KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Yargı dünyasından bir önemli haber de Sakarya’dan geldi. Büyükçekmece Cumhuriyet eski Başsavcısı ve Sakarya Cumhuriyet Savcısı Adem Meral’ın koronavirüs hastalığına yakalandığı öğrenildi.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan Adem Meral’in sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Adem Meral, “Memleketime gitmiştim. Oradan zannedersem bu virüsü kaptım. Bir haftadır hastanede tedavi görüyorum. Sağlığım iyiye gidiyor. Kısa sürede taburcu olmayı ümit ediyorum. Arayan soran ve geçmiş olsun dileklerinde bulunan bütün dostlara teşekkür ederim.” dedi.