SON TV

Danla Bilic’in saçları kendine hayran bıraktı!

Danla Bilic’in saçları kendine hayran bıraktı!

Danla Bilic, yıllar önce çekmeye başladığı makyaj videolarıyla girdi hayatımıza. Youtube üzerinden çektiği ve her makyajını bir konu üzerinden değerlendirdiği Danla Bilic, sohbeti, enerjisi ve tavırlarıyla kısa sürede ünlendi.

Bir süre önce Danla isminde kendi markasını piyasaya süren Danla Bilic, yıllardır Youtube Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden biri oldu. Danla geçtiğimiz aylarda geçirdiği mide ameliyatı ardından inanılmaz zayıfladı ve kendisine herkesi bir kez daha hayran bıraktı. Güzelliği ve tarzıyla sürekli internet camiiasında olan Danla Bilic, Instagram’a son koyduğu post ile de çok konuşuluyor.

Sarı saçlarıyla çekildiği bir fotoğraf atan Danla Bilic, hayranlarının yoğun ilgisini aldı. Siyah-beyaz puantiyeli elbisesiyle güzelliğine güzellik katan Danla Bilic, sarı saçlarıyla yabancı ünlülere benzetildi.

DANLA BİLİC KİMDİR?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir.

Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamıştır. Danla Bilic şimdiler de ise Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile birlikte jüri üyeliği yapmaya hazırlanmaktadır.

ETİKETLER: