SON TV

Danla Bilic’in yaşlılık hali!

Danla Bilic herkesin son zamanlarda merakla kullandığı yaşlandırma programıyla kendisini yaşlandırdı. Danla Bilic yaşlılık haliyle sosyal medyada olay oldu.

Danla Bilic’in yaşlılık hali!

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic de son zamanların olaylı ve popüler programı FaceApp ile kendini yaşlandıranlar arasına girdi. Danla Bilic programı kullanarak yüzünü yaşlandırdı ve bunu takipçileriyle paylaştı. Danla Bilic’in yaşlılık hali kısa sürede sosyal medyada olay oldu. Güzelliğiyle dikkat çeken isimlerden biri olan Danla Bilic’in 90 yaşlarındaki halini gören takipçiler şaşırdı. Yine güzel olduğu görülen Danla Bilic herkesi şaşırttı.

Bilindiği gibi Danla Bilic Youtube’a makyaj videoları çekerek giriş yaptı. Daha öncesinde Twitter’da küçük bir takipçi kitlesi olan Danla Bilic, açtığı Youtube kanalıyla milyonları kendisine hayran bıraktı. Son zamanlarda da verdiği kilolarla herkesin dilinde olan Danla Bilic, özellikle sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarla olay olmaya devam ediyor. Milyonlarca takipçisi olan Danla Bilic, güzelliğiyle takipçilerini mest ederken verdiği güzellik tüyolarıyla da takipçilerinin gözdesi…

DANLA BİLİC KİMDİR?

Danla Bilic’in asıl Adı Neslihan Damla Akdemir… Kütahyalı olan güzel isim 5 Ekim 1994 yılında yine kendi memleketi Kütahya’da dünyaya gelmiş. Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde 2. sınıfta devam etmektedir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamıştır. Danla Bilic şimdiler de ise Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile birlikte jüri üyeliği yapmaya hazırlanmaktadır.

ETİKETLER: