SON TV

Defne Samyeli’den kızlarıyla selfie! Deren ve Derin Talu şaşırttı

Ünlü sanatçı Defne Samyeli, sosyal medya hesabı üzerinden kızları Deren Talu ve Derin Talu ile fotoğraf paylaştı. 3 güzelin fotoğrafı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Defne Samyeli’den kızlarıyla selfie! Deren ve Derin Talu şaşırttı

Defne Samyeli, Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızları Deren ve Derin Talu ile fotoğraf paylaştı. Defne Samyeli, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafa beğeni yağdı. İzmir Alaçatı’da tatil yapan anne ve kızlarının bronzlukları da ilgi çekti.

Bilindiği gibi Defne Samyeli, Eren Talu ile evlenmiş, bir süre sonra Deren Talu dünyaya gelmişti. 1996 yılında dünyaya gelen Deren Talu şimdilerde 23 yaşının keyfini yaşıyor. 2006 yılında ise Derin Talu’nun dünyaya gelmesi ardından boşanan Defne Samyeli, şimdilerde ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşıyor. Deren Talu ve Derin Talu ise son zamanlarda sosyal medya üzerinden büyük ilgi görüyor. Fizikleri ve güzellikleriyle annelerine olan benzerlikleriyle dikkat çeken iki genç isim şimdilerde teklif yağmurlarına tutuluyor.

Yurt dışında aldıkları eğitimlerle göz dolduran Deren ve Derin Talu kardeşler, sosyal medya hesapları üzerinden paylaştıkları her fotoğrafla gündem oluyor.