SON TV

Deniz Akkaya’ya ‘tehdit ve darp’ suçlaması

Deniz Akkaya, eski menajeri Merih Yılmaz’a yönelik ‘TEHDIT ve DARP’ suçlamasıyla karşı karşıya geldi. Skandal, polise intikal etti. Gözlerin çevrildiği eski manken ise “O bir dolandırıcı” demekle yetindi.

Deniz Akkaya’ya ‘tehdit ve darp’ suçlaması

Eski manken Deniz Akkaya şok bir suçlamayla gündeme geldi. İddialar, Akkaya’nın eski menajeri Merih Yılmaz’a aitti. İddialara göre Akkaya, 2 gün önce Yılmaz’ı arayarak avukatının ofisine gelmesini istedi. Yılmaz da ofise gitti. Akkaya, Yılmaz’a kendisine 200 bin TL borcu olduğunu söyledi. Tartışma sırasında ofise 2 kişi daha geldi.

AKKAYA’DAN AÇIKLAMA

Bir odaya kapatılıp dövülen Yılmaz, tehditler üzerine aracını Akkaya’ya devretti. Polise giden Yılmaz, Akkaya’dan şikayetçi olduğunu söyledi. Gözlerin çevrildiği Akkaya ise iddialara açıklık getirmedi. Sadece eski menajerinin kendi adını kullanarak firmaları dolandırdığını ve elinde belgelerin olduğunu söylemekle yetindi. Tehdit ve darp iddialarıyla ilgili Akkaya ve 2 kişinin polise ifade vereceği öğrenildi..

View this post on Instagram

Gunaydin bebekler🌟💣💥🌞♥️🦄bu sabah spor var mi?

A post shared by Deniz Akkaya (@denizakkayaofficial) on

YAZIKLAR OLSUN

Manken ve sunucu Akkaya ile Merih Yılmaz tartışmasına Seren Serengil de karıştı. Serengil, eski mankeni suçlayarak menajere destek çıktı. Akkaya ise sosyal medyadan isyan bayrağını açtı: “Yazıklar olsun.”

Yılmaz, darp raporunu polise verdi. “Beni odaya çekip dövdüler. Tehditle anneme ait araca el koydular” diye konuştu..

Takvim

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: