SON TV

Deren Talu ilk kez dişlerini gösterdi!

Deren Talu, sosyal medya üzerinden paylaştığı son fotoğrafında dişlerini göstermesi büyük ilgi gördü. Deren Talu 32 diş güldüğü fotoğrafıyla on binlerce beğeni aldı.

Deren Talu ilk kez dişlerini gösterdi!

Deren Talu, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı son fotoğrafından ilk kez dişlerini gösterir şekilde gülümsediği halini yayınladı. Deren Talu, 32 diş güldüğü fotoğrafına bir takipçisi ‘Subhanallah ilk defa 32 diş’ yorumunu yaptı. Deren Talu’nun dişlerini gösterir şekilde güldüğü fotoğrafının Instagram’ında hiç olmaması dikkat çekti. Deren Talu, son fotoğrafında kaydırmalı postu kullandı. Deren Talu’nun son fotoğrafında da fiziği ve güzelliği yine dikkat çekti. Annesi Defne Samyeli’ne benzerliğiyle dikkatleri üzerine toplayan güzel Talu, yine yüzlerce beğeni aldı.

Bilindiği gibi Deren Talu, ünlü sunucu, oyuncu ve şarkıcı olan Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen ilk kızı. 1996 yılında dünyaya gelen Deren Talu, son zamanlarda paylaştığı fotoğraflarla ve güzelliğiyle çok fazla takipçi edindi… Güzelliğinin yanı sıra fiziği ve tavırlarıyla da gönüllerde taht kuran Deren Talu, genç yaşına rağmen yaptıklarıyla da dudak ısırtıyor.

DEREN TALU KİMDİR?

Deren Talu, 1996 yılında ABD’de dünyaya geldi. Annesi eski Türkiye güzeli ve sunucu Defne Samyeli, babası ise ünlü bir mimar olan Eren Talu’dur. Deren Talu’nun 2003 doğumlu Derin isminde bir kız kardeşi bulunmaktadır.

Deren Talu, lise eğitimini ENKA Okulları’nda tamamladı. Üniversite eğitimini ise Los Angeles’ta aldı.

Manken olmak isteyen Deren Talu, ilk podyum deneyimini ünlü modacı Atıl Kutoğlu defilesinde yaşamıştır.

ETİKETLER: