SON TV

Derin Talu’nun bikini izi olay oldu!

Derin Talu, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı son mayolu fotoğrafıyla olay oldu. Derin Talu'nun bikini yanıklarının görünmesi dikkatlerden kaçmadı.

Derin Talu’nun bikini izi olay oldu!

Derin Talu, sosyal medya hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Derin Talu, ten rengi mayosuyla paylaştığı fotoğrafında bikini yanığı dikkat çekti. Daha önce bikinisiyle güneşlendiği anlaşılan Derin Talu’nun bu fotoğrafında bikini izi takipçilerinin diline düşürdü. Derin Talu’nun bu fotoğrafına çok sayıda yorum gelirken fiziği ve güzelliğiyle de mest eden Talu ayrıca beğeni yağmuruna da tutuldu.

Bilindiği gibi Derin Talu, ablası Deren Talu ve annesi Defne Samyeli ile birlikte İzmir’de yazın son günlerinin tadını çıkarıyor. Derin Talu, henüz 16 yaşında olmasına rağmen büyük duruşu ve tarzıyla da dikkat çekiyor. 16 yaşındaki bir genç kızdan daha büyük gösteren Derin Talu, sosyal medya hesabı üzerinden bu yönde çok fazla eleştiri alıyor. Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen ikinci kız çocuğu olan Derin Talu, 2003 yılında dünyaya geldi. Eğitimine devam eden Derin Talu, son zamanlarda ablası Deren Talu ile birlikte fiziğiyle dikkat çekiyor.

Ablası Deren Talu ile birlikte sürekli fotoğraf paylaşan Derin Talu, güzelliğiyle takipçilerini mest ederken fiziğiyle de büyülüyor.

ETİKETLER: