SON TV

Derin Talu’nun son paylaşımı şoke etti! 16 yaşında ama…

Derin Talu, 16 yaşında olmasına rağmen son paylaşımında yaşını oldukça büyük gösterdi. Derin Talu'nun son paylaşımı takipçileri şoke etti.

Derin Talu’nun son paylaşımı şoke etti! 16 yaşında ama…

Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğrafıyla şoke etti. 2003 yılında doğan ve henüz 16 yaşında olan Derin Talu’nun fotoğrafını görenler inanamadı. 16 yaşında olmasına rağmen daha büyük gösteren Derin Talu’nun fotoğrafı kısa sürede gündeme oturdu.

Derin Talu, küçük yaşına rağmen kıyafetleri ve tarzıyla herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Ablası Deren Talu ile birlikte paylaştığı her fotoğraf olay olan Derin Talu, yine paylaştığı bir fotoğrafla gündeme oturmayı başardı. Kısa sürede binlerce beğeni alan Derin Talu’nun son postunu görenler 16 yaşında olan Derin Talu’ya hayranlıkla baktı.

Derin Talu’nun bu fotoğrafını ablası Deren Talu ve binlerce kişi beğendi. Çok kısa sürede büyük beğeni alan fotoğrafta Derin Talu’nun siyah bir elbise giydiği ve koyu bir makyaj yaptığı görülüyor.

Bilindiği gibi Derin Talu, ünlü sanatçı Defne Samyeli’nin Eren Talu ile olan evliliğinden 2003 yılında dünyaya geldi. Ablası Deren Talu ile birlikte son zamanlarda sosyal medyayı yıkan Derin Talu, güzelliği ve tarzıyla büyülerken yaşıyla da şoke ediyor.

İstanbul’da aldığı lise eğitimi sonrasında iyi bir kariyer planlaması için yurt dışında eğitim almak isteyen Derin Talu, Los Angeles’a gitti.

Oyuncu ve manken olmak isteyen Derin Talu, şimdiden fiziği ve güzelliği ile adından söz ettiriyor. Podyumdaki ilk deneyimini geçtiğimiz dönemlerde yaşayan Derin Talu, Atıl Kutoğlu’nun defilesinde yer almıştı.

5/5 (1 Review)
ETİKETLER: